Advert
Advert
DERHAL AÇIKLAYIN...

İyi Parti Gölbaşı ilçe başkanı Mehmet Öztürk bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

DERHAL AÇIKLAYIN...

 

İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, Ağustos ayı meclis toplantısında Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in hizmetlerimizi engellemeye çalışıyorlar. Hepsini ifşa edeceğiz, cümlesine istinaden bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Öztürk yapmış olduğu açıklamada, 

 Öncelikle son günlerde muhtelif sebeplerden dolayı ilçemizin de içinde bulunduğu bölgelerde çok hızlı artış gösteren Covid 19 salgınına karşı bütün vatandaşlarımızı tedbirli davranmaya ve kurallara biraz daha titizlikle uymaya davet ediyorum.

Bu süreçte gece gündüz çalışarak hem hastalığın yayılmaması için elinden geleni yapan hem de Kurban Bayramı vesilesi ile yoğun mesai yaparak (başkanın deyimiyle sokakları “foşur foşur” yıkayan) Gölbaşı Belediyesi’nin yüzünü ağartan Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ve değerli personellerine teşekkür ediyorum. Gölbaşı Belediyesi personeli olarak hakkınız olan maaşı alamadığınızı biliyoruz ve bu konuda elimizden gelen bütün desteği vereceğimize söz veriyoruz. Sayın belediye başkanımız “kardeşim ticaret yapmayıp taş mı yesin!” demişti. Sizler de bizim kardeşimizsiniz. Sizin de sayın başkanın kardeşi kadar iyi yaşama hakkınız var. İYİ PARTİ iktidarında her türlü hakkınız sonuna kadar korunacaktır.

Şimdi soruyoruz;

  • Sayın Başkan Kurban Kesim Alanı kaç liraya mal edilmiştir? İhalesi nerede ne zaman yapılmıştır? Eğer iş doğrudan temin ile verilmiş ise kime verilmiştir?
  • İmar çalışmalarında okul yeri bırakılmadığını ve bunu kendinizin sağladığınızı söylüyorsunuz. Hangi imar çalışmasında kaç metrekareye ne kadar eğitim alanı, ibadet alanı, yeşil alan, ticari bölge vs. bırakacağını bilmeyen planlamacı kimdir? Bu insanları ya ifşa edin ya da kimseyi zan altında bırakmayın.
  • Sayın Başkan, bu güne kadar Büyük Şehir Belediyesinden hangi hizmetlerde yardım istediniz? İstemediyseniz Gölbaşı halkını hangi hizmetlerden mahrum bıraktınız?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta yaptığımız basın açıklaması ve devamında Belediye meclis üyesi arkadaşlarımızın yaptığı eleştirilere Sayın Ramazan Şimşek cevap vermiş ve “hizmetlerimizi engellemek için bakanlıklara dilekçe verenler var” demiştir.

Tekrar soruyoruz “HİZMETLERİ ENGELLEYEN BİRİLERİ” kimlerdir? Kimseyi zan altında bırakmamak için bu isimleri derhal açıklayın. İYİ PARTİ olarak bu zihniyetle mücadelede yanınızdayız.

Sayın Başkan, ekibinizin son derece yetersiz olduğunu, projelerinizin ayaklarının yere sağlam basmadığını, sistemi kuramadığınızı, işi sadece reklamla götürmeye çalıştığınızı, bütün önemli müdürlükleri kendi yetkinize aldığınızı ve inat uğruna Ankara Büyük Şehir Belediyesi ile irtibata geçmediğinizi görüyoruz.

Sizi uyarıyoruz bu şekilde Gölbaşı’na katacağınız hiçbir hizmet olamaz. Yetki bağımlılığı şaibeleri çoğaltır. Kendinize ve ekibinize çeki düzen verin önce yarım işlerinizin pisliğini ortadan kaldırmadan yeni işlere başlamayın. İYİ PARTİ olarak Gölbaşı halkının yanında olmaya devam edeceğiz.

 

SAYGILARIMIZLA,

 

MEHMET ÖZTÜRK

 

İYİ PARTİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI

 

 

                                                                                                                                                                  

 

#mehmet öztürk #ramazan şimşek #gölbaşı iyi parti #gölbaşı kırmızı çizgi gazetesi
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ