Advert
Advert
ÖZTÜRK'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek hakkında bir basın açıklamasında bulundu.

ÖZTÜRK'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek hakkında bir basın açıklamasında bulundu.

İşte Mehmet Öztürk’ün o sözleri;

“İçinde bulunduğumuz süreçte çeşitli bölgelerde mücadele eden güvenlik güçlerimize Allah’tan muvaffakiyetler niyaz ediyor, Kurban Bayramı’nın Vatanımıza, Milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bizler beklerdik ki Gölbaşı Belediyesi’nin büyük reklamlarla hizmete açtığı, kurban kesim alanını Sayın, Ramazan Şimşek de kullansın ve kurbanını burada kessin. En azından bu şekilde yaşanan eksiklik ve aksaklıları tespit etsin. Ama sayın başkan bu mezbeleye girmemiştir. Daha önceki basın bildirisinde uyarmış olmamıza rağmen, maalesef son derece çirkin görüntüler ortaya çıkmış ve bunlar sosyal medyaya yansımıştır. Siz değil helikopter pisti olan kesim alanı, havaalanı olanını yapsanız nafile. Çünkü, son derece beceriksiz bir yönetiminiz ve kadronuz var! Bunu biz iddia etmiyoruz! bizzat Sayın Ramazan Şimşek yönetim uygulaması ile söylüyor.

-              Hukuk işleri müdürlüğü

-              Ruhsat ve denetim müdürlüğü

-              İmar ve Şehircilik müdürlüğü

-              Mali Hizmetler müdürlüğü

-              Özel Kalem müdürlüğü

-              Teftiş Kurulu müdürlüğü

Sayın başkan; bu birimleri bizzat kendisine bağlı olarak yönetmeye çalışıyor. Bu durumda başkan, yardımcılarının iş yapabilecek kapasitede olmadığını düşünüyor ve güvenmiyor ya da her işi kendisinin bildiğini iddia edip gerçekte de bütün projeleri batırıyor.

Şimdiye kadar yapılan bütün uygulamalar da zaten bunun kanıtı gibi. Kent Çiftliği projesini mera alanına kurmaya kalkar, kurban kesim alanına helikopter pisti yapar ama kendi bile kullanmaz her yer pislik ve kan içinde kalır; hazır projeli Sahil yürüyüş yolunu neredeyse bir yıldır bitiremez,  Kent meydanı projesinin adı var kendi yok?

Şimdi buradan soruyoruz?

Sayın Başkan, Gölbaşı’nda kaç kişiye iş ve istihdam sağladınız? İçinde bulunduğumuz korkunç ekonomik şartlarda kaç aileyi iş sahibi yaptınız? Bununla ilgili gerçekçi bir projeniz var mı? Tekstilciler Sitesi ne oldu? Ankara Büyük Şehir Belediyesi ile koordineli çalışmayarak neden bütün Gölbaşı halkını hizmetlerden mahrum bırakıyorsunuz? Hani siz başkan seçilince parti rozetinizi çıkarıp, herkesin başkanı olacaktınız?

Sayın başkan, oturduğunuz yerden meydanı boş bularak Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’a not vermiştiniz. Biz de size bir yılı aşkın bir süre verdik ve icraatlarınızı bekledik. En son olarak, bayram vesilesi ile kurtarma notunuzu düzeltirsiniz diye düşündük ama olmadı. Biz de sizin karnenizi veriyoruz.

                                                                     “NOTUN SIFIR”

 Sayın başkan; tekrar ediyoruz; “lafla peynir gemisi yürümez”. Boş bulduğun her panoya, her duvara “çalışıyoruz…” yazmakla iş üretilmez. Gölbaşı çok daha iyisini hak ediyor.”

        SAYGILARIMIZLA,

        MEHMET ÖZTÜRK

İYİ PARTİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI

#mehmet öztürk #iyi parti gölbaşı #selçuk dağdelener #Gölbaşı belediyesi #ramazan şimşek #gölbaşı kırmızı çizgi
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ