Advert
Advert
ÇEKİCİLER TEHLİKE SAÇIYOR

Gölbaşı'nda amaç dışı kullanılan çekiciler tehlike saçıyor.

ÇEKİCİLER TEHLİKE SAÇIYOR

Gölbaşı'nda amaç dışı kullanılan çekiciler tehlike saçıyor.

Gündelik hayatımızda karşımıza çıkan keşke olmasaydı dediğimiz fakat günlük olarak gördüğümüz trafik kazası yapan araçları çekmek için kullanıla halk dilinde çekici diye adlandırdığımız araçlar şehir içinde tehlike saçıyor.

Amaç dışı kullanılan çekiciler bir çok vatandaşın şikayet konusu oldu. 

Söz konusu çekiciler şehir içlerinde müzik sesini sonuna kadar açarak çıstak çıstak gezenler, trafikte sanki bir öncelikleri varmış gibi makas atanlar, şehir içinde hız kuralları ve görgü kurallarına uymayanlarla dolmuş. Ya bu firmaların çalışanlarından haberleri yok yada kendileri yapıyor bu işleri. 

Gündelik hayatımızda hemen hemen hergün karşımıza çıkan çekiciler şehir içlerinde geçiş önceliğikleri varmış gibi insanları tahrik eden ve diğer sürücülerin kaza yapmalarına sebebiyet veren bir çok davranış sergiliyor diye gazetemize şikayette bulunan vatandaşlar, " Çekicilerin son ses gezmeleri trafikte sanki geçiş üstünlükleri varmış gibi sanki onlara verilen bir hak varmış gibi hız yapmalarından bıktık. Daha dün gece kontrollü geçiş ışıklarda bize sarı yanıp sönüyordu, hemen sağ tarafımda ki dönüş yapılan yere kırmızı yanıp sönüyordu. Önümden öyle bir hızla geçtiki son anda fark etmesem içinde bulunduğumuz aracı biçecekti " diyerek başından geçen olayı anlattı. 

Bölgede bir çok esnaf ve vatandaş ile yaptığımız görüşmelerde bir çok vatandaşın ve esnafında bu rahatsızlık duyduğunu dinledik. 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ