Advert
Advert
EN BÜYÜK ÖKSÜZLÜK,KÖKSÜZLÜKTÜR

MHP Gölbaşı eski ilçe başkanlarından ve ülkücü camianın önde gelen isimlerinden olan İbrahim Ateş açılan Ayasofya cami ile alakalı bir yazı yayınladı.

 EN BÜYÜK ÖKSÜZLÜK,KÖKSÜZLÜKTÜR

 

MHP Gölbaşı eski ilçe başkanlarından ve ülkücü camianın önde gelen isimlerinden olan İbrahim Ateş açılan Ayasofya cami ile alakalı bir yazı yayınladı.

İşte Ateş’in yazısı;   

Ayasofya'yı tekrar camii yapıp ibadete açan ve ecdadımız Fatih Sultan Mehmet'in bedduasından bizi kurtaranları takdir ve tebrik ediyorum. Ayasofya tam bağımsızlık mücadelemizde atılmış önemli bir adımdır. Bunun bazı kesimlerce anlaşılamamasının sebebi bu bakış açısının kaçırılmasındandır. Bazı kesimlerin itirazının ve bu konuyu istismar ve küçümseme sebebi de dış destekle para ve mevki sahibi olmaları bu rantların kaybolma korkusudur. Ama İslam’ın kılıcı olan biz Türk Milleti çok iyi biliyoruz ki; Ayasofya bizim için bir KIZILELMADIR ve daha nice Kızılelmalara örnek olacaktır. İslam’ın kılıcı ve Kızılelma sözlerimi anlaşılması için biraz açmak istiyorum; ömrünü savaşlarda geçiren edadımız Allahu Tealanın rızasını kazanmak için zevki sefa içinde ve sıcak yataklarında yatmayı değil de at üstünde cihadı tercih etmişlerdir.Peygamberimizin hadisine nail olmak için İstanbul'u fethetmişlerdir.Bunun temel sebebi;Peygamberimiz Hz.Muhammed(S.A.V.)'in Konstantiniye'nin fethine yönelik hadisi olan 'İstanbul mutlaka fethedilecektir.Onu fetheden ne güzel komutan, o ordu ne güzel ordudur.' O gün atalarımız cihad ruhuyla İstanbul'u fethetmişler,Ayasofya'yı camiiye dönüştürmüşler bugün bize düşen bu değerlere sahip çıkmaktır.

       Kızılelma konusuna gelince; Kızılelmayı anlamayan ve itiraz edenlere soruyorum? Vatikan'daki papanın elindeki altın asada Dünya(küre) üzerinde de hac vardır.Dünya üzerindeki  hac neyi ifade eder?Mağlumunuz;'Dünyayı ben yönetiyorum'demektir.O zaman Türk'ün Kızılelmasında anlaşılmayan şey nedir? Bir zamanlar ilahıyatçının biri kızılelma şirktir demişti.Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ise bu konuda şu ifadelerde bulunmuştu;  '' Kızılelmayı duyunca yüzü asılanlar,korkuya kapılanlar,eli ayağına dolaşanlar,fren tutmayıp,şirk diye yaftalayanlar, ne bu vatana ne de bu millete en ufak hayrı dokunmayan bilakis ve bilare kast etmek için pusuya yatmış olan omurgasızlardır.Kızılelma ülküdür.İlkesi ve inancı çürük olanların anlaması ihmal dışıdır.Kızılelmayı şirk gören kripto münkir karalaması çok yeniyken,bir başka densiz ve bereketsiz eski milletvekili bozkurt işaretinin islamın ruhuna aykırı olduğunu şuursuzca dile getirmişir.Türk milleti ne çekmişse bu kimliksiz,kişiliksiz,köşesiz Türk hasmı zihniyetlerden çekmiştir.Bozkurt işaretinin islamın ruhuna aykırı olduğunu söylemek için haçlı beşiğinde sallamak,küfürün eteğinden tutmak Türk düşmanlarından ilik ve iade nakli yapmak yeterli olacaktır.

 Bugün bizim için bayramdır.Daha nice bayramlar görmek dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

      İBRAHİM ATEŞ

#ibrahim ateş #ayasofya #kızlelma #gölbaşı #gölbaşı kırmızı çizgi
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ