Advert
Advert
KAŞ YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARACAKSINIZ

KAŞ YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARACAKSINIZ

KAŞ YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARACAKSINIZ

Gölbaşı’nın en büyük sorunlarından birisi iki yakasının bir araya gelmesiydi. Bir önceki dönem belediye başkanı Fatih Duruay ve Gölbaşı Belediye Meclisi’nin uzun uğraşları sonucu nihayet iki yakımız bir araya gelecek dedik. Dedik demesine ama Kaş yapalım derken göz çıkaracaksınız haberiniz yok.

Yaklaşık 2 yıl önce başlanan ve yapımı halen devam eden Konya yolu projesi vatandaş için artık ızdırap olmaya başladı. Kışı ayrı soğuk, yazı ayrı sıcak olan Gölbaşı’nda, karşıdan karşıya geçmek isteyen vatandaş yetkililerin yaptığı üst geçitten geçmek için ter döküyorlar.

Seçim döneminde Gölbaşılılara yürüyen merdiven yada asansör sözü veren yetkililer, lüks araçlarından inip bu üst geçidi kullanmak için kaç kez karşıdan karşıya geçti?

Gölbaşılı vatandaşların bu sorununu görmezden mi geliyorlar?  Vatandaşlar artık kendi sosyal medya hesaplarından yetkililere seslerini duyurmaya çalışıyorlar.

Ama yetkililer verdikleri sözleri hatırlamak bile istemiyorlar. Seçim vaatleri verilirken yaparız abi diyen yöneticiler seçim bittikten sonra bizim işimiz değil diyerek klimalı lüks araçlarından aşağıya bile inmiyorlar ki Gölbaşılı ne yapsın…

Karşıdan karşıya geçmek için iki kez üst geçitten geçmek ve devam etmekte olan inşaat alanını kullanmak olan vatandaşlar artık isyan ettiler.

Kaş yapalım derken göz çıkaracaksınız farkında değilsiniz.!

Yapımı devam eden yol çalışması içerisinden geçmek zorunda kalan vatandaşın burnu kanasa bunun hesabını kim verecek?

O yüzden klimalı lüks araçlarınızdan inin ve vatandaşın karşıdan karşıya geçmek için çektiği çileyi gözlerinizle görün.

Engelli, Hamile ve yaşlı insanları demiyorum bile.

Her işe bir sponsor bulan yetkililer! Laf açıldığında kasamızdan para çıkmadı diyen yetkililer! Bu iş içinde bir sponsor bulsunlar da yapsınlar der,

Saygılarımı sunarım

Akın KÜÇÜK

#Gölbaşı kırmızı çizgi #gölbaşı #gölbaşı konya yolu projesi
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ