Advert
Advert
SARIEROĞLU ESNAF GEZİSİNDE

Ak Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Ak parti ilçe başkanı Osman Karaaslan, Ak parti belediye meclis üyesi Rıza Kuyrukçu ve ilçe teskilati Gölbaşı esnafını gezdi.

SARIEROĞLU ESNAF GEZİSİNDE

 

Ak Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu ve Ak PArti İlçe teşkilatı kalabalık bir gurupla esnaf ziyaretlerinde bulundular.

Ak Parti SKM'ye gelen ve vakit kaybetmeden çalışmalara başlayan Sarıeroğlu her esnafın kapısını çaldı.

Esnaf gezisi ziyaretleri esnasında çay molası veren ve bir Hemşehri derneğine giren Sarıeroğlu, dernekte oturan vatandaşlar ile çay içti ve sohbet etti. Referandum sürecini anlattı. Bu sürecin önemine dikakt çekti.

Vatandaşlarla sohbet eden, referandum süreci ile ilgili bilgi aktaran Sarıeroğlu," Allah nasip edersen 16 Nisan sabahına bambaşka bir Türkiye olarak uyanacağız. Ak Parti Millet'in alehine olan bir işin içerisine girmez. Millet'in zarar göreceği bir dosyayı savunmaz" dedi.

Esnaf ziyaretlerinin bundan sonra sürekli gerçekleşeceğini vurgulayan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan," Bundan sonra esnaf ve vatandaş ziyaretlerimiz sık sık olacaktır. Gece gündüz demeden, erken geç demeden çalışmalarımızı hızlandıracağız. İlçemiz zaten günün 24 saati çalışıyor. Gölbaşımızın her bölgesinde referandum çalışmaları yapan arkadaşlarımız stantlarımız çadırlarımız var. Vatandaşlarımızı çay içmeye sohbet etmeye bekliyoruz" dedi.

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ