Advert
Advert
AMACIMIZ DA GAYEMİZ DE BİRDİR

AMACIMIZ DA GAYEMİZ DE BİRDİR

Ak Partili Grubu, meclis toplantısının ardından MHP İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetimine görevlerinde başarılar dilediler.

Ak Parti Grubu’nun ziyaretinden dolayı duyduğu mutluluğu ifade eden MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan “Ziyaretiniz beni çok sevindirdi. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim” dedi.

Ziyarette konuşan Ak Parti Grup Başkanvekili Gökhan Koçak ise “Ersin kardeşim ile tanışıklığım uzun yıllardır var.  Allah utandırmasın. Zor imkanlarla gidiyor bu işler, bedel istiyor. Tabii Gölbaşı’nda biriz, beraberiz. Ben kendi adıma sevindim. Çünkü Ersin kardeşimiz sevdiğimiz, saydığımız, selamlaştığımız arkadaşlarımızdan biri. Mutlaka önümüzdeki süreçte güzel işler yapacaktır. Ekibinizi de tanıyoruz. Hepsi genç, teşkilatlardan yetişen arkadaşlarımız. İnşallah rabbim gök kubbede hoş bir seda bırakacak şekilde hizmet etmeyi nasip eyler.” dedi.

Koçak, ayrıca referanduma yönelik Milliyetçi Hareket Partisi’nin tavrından dolayı da teşekkür ederek “Ben şansım ve grubum adına MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyorum. Memleketin zor günlerinde her zaman milletinin, devletinin yanında oldu, ismine yakışır şekilde hareket etti. Onun bu desteği olmasaydı Türkiye başka bir konumda olabilirdi. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin” şeklinde konuştu.

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ