Advert
Advert
BU GÖRÜNTÜLER BİZE YAKIŞMIYOR

BU GÖRÜNTÜLER BİZE YAKIŞMIYOR

Havaların ısınmasıyla beraber Gölbaşı Mogan insan akınına uğruyor.

Havaların ısınmasıyla beraber Mogan gölüne akın eden vatandaşlar gölün çevresinde yürüyüş yaparak piknik yaparak sevdikleriyle birlikte vakit geçiriyorlar.

Vatandaş bu görüntülerden şikayetçi

Havaların ısınmasıyla beraber Mogan gölü etrafında yürüyüş yapan ve ailesi ile birlikte vakit geçiren vatandaşlar ucu açık elektrik kablolarından, içki şişeleri ve içki tenekelerinin olduğu göl kıyısından ve neredeyse kıyı şeridinin tamamen atık dolu olmasından şikayetçi.

Her yıl bahar ayının başlarında dolu olan ve hafta sonu Ankara ve çevresinden Binlerce kişinin akınına uğrayan Mogan gölünün bakıma ihtiyacı olduğunu vurgulayan vatandaşlar, " Ne mutlu ki sizlere böyle bir güzelliğe sahipsiniz. Bazen internet sitelerinde görüyoruz. Gölbaşı Belediyesi'nin Mahallelerde mıntıka temizliği falan yapıyor. Bize göre mahallelere ayırdığı vaktin az bir kısmını Mogan gölünün etrafına  ayırsa daha mutlu oluruz. Ailemizle birlikte hoş bir vakit geçirmeye geldiğimiz gölümüzün etrafı pislikten geçilmiyor. Belediyenin park ve bahçeler müdürlüğü ne iş yapıyor. Sonuçta bu park ile o müdürlük ilgilenmiyor mu? Ucu açık elektrik kabloları var. Belediyenin elektrikçisi yok mu? parkın yürüyüş alanını görüyorsunuz. Kamyon girmiş güzelim çimler ne hale gelmiş. Milli servet denilen birşey var. Biz her hafta sonu buraya geliyoruz. Burayı böyle gördüğümüz zaman içimiz acıyor resmen " diyerek tepki gösterdiler.

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
president     2017-03-14 çok tehlikelisiniz
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ