Advert
Advert
LEVENT GÖK'DEN CHP İLÇE'YE ZİYARET

LEVENT GÖK'DEN CHP İLÇE'YE ZİYARET

CHP Ankara Millitvekili Levent Gök Gölbaşı İlçe Örgütünü ziyaret etti.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik CHP Ankara Milletvekili Lenvent Gök'ün yapmış olduğu ziyaretten dolayı mutluluğunu dile getirdi. CHP İlçe Başkanı oldğu günden itibaren yaptığı çalışmaları kısa kısa anlatan CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik, " Önce Kadın Kollarını kurduk. Ardından gençlik kolları ve Hukuk komisyonumuzu kurduk. Gölbaşı'nda oy kullanılacak okulları tek tek tespit ettik. Parti üyelerimizi tek tek aranarak partimize davet edildi. Mahalle Temsilcilerimiz ile iletişime geçilerek hepsi ile tek tek görüşüldü ve göreve davet edildi. Referandm süreci için Komisyonlar oluşturduk. Bütün kollarımız bu süreç için seferber edildi. Kısa kısa tanıtım vidioları hazırlandı. Vatandaşlarımıza neden HAYIR'ın sebeplerini açıklayacak çalışmalarımızı hızlandırdık" diyerek GÖK'e kısa bir sunum yaptı.

CHP İlçe teşkilatını ziyaret eden CHP Ankara Milletvekili Lenvent Gök, " Aslında geç kalınmış bir ziyarette bulunduk. Daha önce gelmemiz gerekirdi" diyerek ziyarette geç kalındığını vurguladı.

Konuşmasının devamında Referandumun önemine dikkat çeken GÖK,

 " Bu halk oylaması çok önemlidir. Artık İktidarın gardı yere düşmüştür. Vatandaş aslında neden EVET neden HAYIR dediğini bile bilmemektedir. Gizli kapaklı ajandalar arkasında kurulmuş bir oyun vardır. İnsanımız bu oyuna gelmemelidir. Genel Başkanımız Sayın Kılıçtaroğlu diğer parti liderlerini canlı yayında bu referandum sürecini tartışmaya davet etmiştir. Fakat hiç birinden konu ile alakalı ses çıkmamaktadır. Öncelikle insanlarımız kullandıkları oy'u ne için kullandıklarını bilmesi gerekir. Burada yapılmaya çalışılan şey tek adamlık bir diktatörlük rejimidir. Bu yüzden vatandaşlarımızın düşünerek oy kullanmaları gerekir. Biz her kesimden vatandaşımızın haklarını savunmak için meclisteyiz. Vatandaşımız bizi kendilerinin hak ve özgürlüklerini savunmamız için oy verdiler. EVET diyen de bizim vatandaşımız HAYIR diyende bizim vatandaşımızdır" dedi.

HAYIR'a Sansür uygulanıyor

CHP'li GÖK geçtiğimiz günlerde yaşadığı bir olaydan örnek vererek, " Referandum süreci içerisinde EVET çalışması yapan AKP'lilere bir şey söyleniyor. Fakat HAYIR çalışması yapan arkadaşlarımıza Güvenlik Güçleri tarafından engel koyuluyor. Geçenlerde bir ilçede HAYIR kampanyası yapan arkadaşlarımız Güvenlik güçleri tarafından engellenmiştir. HAYIR'ı destekleyen broşürlerimize el konulmuş ve çalışmalarımız engellenmiştir. Ama bakıyorum ki EVET çalışması yapan AKP'lilere hiç bir şekilde müdahale edilmemektedir. AKP'liler Her yerden  önümüzü kesmeye çalışmışıyorlar" diyerek çalışmalarını her yerden engellemek istediğini iddia etti.

Ne olursa olsun hiç bir zaman mücadeleyi bırakmayacaklarını ifade eden GÖK, " Bizlerin önüne nasıl bir engel koyarllarsa koysunlar hiç bir zaman mücadeleyi bırakmayacağız. Sonuna kadar mücadele edip bu ülkede tek adam zihniyetini diktatörlük rejimini asla desteklemeyeceğiz "şeklinde konuştu.

CHP Ankara Milletvekili Gök , " Geçtiğimiz günlerde bazı ilçelerimizin muhtararını Mecliste ağırladık. Bu hafta yoğun bir program var.Ama önümüzde ki hafta Gölbaşımızın Mahalle Muhtarlarını Mecliste ağırlamak isteriz. Onlar bizlerin kaanat önderleridir " diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ