Advert
Advert
ZİYARETLER TAMAM

ZİYARETLER TAMAM

MHP Gölbaşı ilçe teşkilatından bir dizi ziyaretler

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz günlerde Gölbaşı İlçe Başkanlığına atanan Ersin Pehlivan ziyaretlerine başladı.

Gerçekleşen ziyaretlere MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat, Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı, Gölbaşı Belediye Meclisi MHP Üyelerinin oluşturduğu heyet ile katıldı.

Heyet ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi Kurucu Genel Başkanı Merhum Alparslan Türkeş’i Beştepe’de bulunan kabrini ardından Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, ebedi istinatgâhı olan Anıtkabiri ziyaret ederek dualar ettiler.

Önderlerini kabirleri başında ziyaret eden heyet daha sonra sırasıyla MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’yı, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi makamlarına ziyaret gerçekleştirdiler.

ÇETİNKAYA’DAN PEHLİVANA TAM DESTEK

MHP Ankara İl Başkanlığı’na yapılan ziyarette İl Başkanı Fatih Çetinkaya, MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı’na atanan Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Çetinkaya yapmış olduğu konuşmada “MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığının il başkanlığımıza yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederim. MHP Gölbaşı İlçemizin Uç beyi Ersin Pehlivan’a güvenim tamdır kendisinin her zaman yanındayım. Yerelde Genelde çalışmaları ile Milliyetçi Hareketi harekete geçireceğine yürekten inanıyorum. İlçe belediyemizi tekrardan Milliyetçi Hareketin kadroları ile Gölbaşı’nı hak ettiği yere taşıyacağız buna inanıyor ve güveniyorum” diye konuştu. Heyet fotoğraf çekimi sonrası Ankara İl Başkanlığı ziyaretini sonlandırdı.

 

LİDERE ZİYARET

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri en son ziyaretini MHP Genel Merkezine gerçekleştirdi. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

MHP Genel Merkezinde Gölbaşı İlçe Teşkilatını kabul eden Devlet Bahçeli, Gölbaşı İlçe Başkanlığı’na atanan Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Genel Başkan Devlet Bahçeli konuşmasında; “Ülkenin zor şartlardan geçtiğini ve bu zor şartlarda kutlu bir görevi ifa etmek için Gölbaşı İlçe Başkanlığına atanan Ersin Pehlivan ve yönetimine başarılar dilerim. Öncelikle referandumdaki çalışmalarınızı ülkenin zor şartlardan geçtiğini tüm vatandaşlarımıza anlatın Genel Merkez çalışmalarımızı birebir partili olsun olmasın tüm vatandaşlarımıza anlatın Biz önce ülkem ve milletim sonra partim diyen kutlu bir davanın neferleriyiz.  Yolunuz açık olsun başarılar dilerim” diye konuştu.

Yaklaşık 30 dakikalık görüşmenin ardından heyet Genel Başkan Devlet Bahçeli ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

 

 

 

    

 

 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ