Advert
Advert
KARDEŞLİK KAZANACAK

KARDEŞLİK KAZANACAK

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve İlçe teşkilatı CHP Gölbaşı İlçe Örgütünü ziyaret etti.

Ak parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve Ak Parti İlçe Teşkilatı CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesiğ'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, Karaaslan ve İlçe teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Elikesik, " Öncelikle bu nazik ziyaretinizden dolayı herkese teşekkür ederim. Osman Karaaslan Gölbaşı çıkarları doğrultusunda birlikte çalıştığımız, partilerimizin birbirlere saygı ve sevgi içerisinde çalıştığımız bir kişidir. Referandum süreci içerisine giriyoruz. Biz inanıyoruz ki bu süreç bittikten sonra yine yüz yüze bakacağız.Vatandaşımızın 15 Nisan daki vereceği karara  sandıklardan ne çıkarsa çıksın,  milli iradeyle saygı duyacağız. Her zamanda Milli iradeye saygı duymayada devam edeceğiz" diyerek bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, CHP İlçe Başkanı Elikesik'e ve CHP İlçe yönetimine başarılar diledi.

 Karaaslan, " Öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bülent kardeşimiz yeni ilçe başkanı olduğu için sizlere bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Hepimiz Gölbaşı'nda yaşıyoruz. Düğünüzde de beraberiz, cenazemizde de. Siyasi görüşlerimiz farklı olabilir. Birbirimize saygı duyduğumuz siyasi görüşlerimize saygı duyduğumuz ilçede hep beraber yaşıyoruz. Bu bizler için bir mutluluktur. Önümüzde bir halk oylaması olacak. Biz bu halk oylamasının öncelikle Türkiyemize hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Herkes kendi siyasi partisinin belirlemiş olduğu doğrultuda çalışmalarını yapacak. Biz inanıyoruz ki Gölbaşı'nda bundan önceki seçimlerde olduğu gibi kardeşlik kazanacak. Bunun için el birliği ile mücadelemizi yapacağız. Seksen Dört Bin (84,000) vatandaşımızın oy kullanacağı Gölbaşımızda seçim neticesinde sandıktan ne çıkarsa çıksın kazanan kardeşlik olacaktır" diyerek kendilerini kabul eden CHP Örgütüne teşekkür etti.

 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ