Advert
Advert
CHP Gölbaşı İlçe Örgütünden MHP İlçe'ye ziyaret

CHP Gölbaşı İlçe Örgütünden MHP İlçe'ye ziyaret

 

CHP Gölbaşı İlçe örgütü geçtiğimiz günlerde atanan MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetime hayırı olsun ziyaretinde bulundular.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik geçtiğimiz günlerde göreve atanan MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan'a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Elikesik , " Gölbaşı'nda Referandum süreci birlik ve beraberlik içerisinde geçmelidir. Sonuçta bizim düğünümüzde, cenazemizde bir. Ama bazı kendini bilmezler Sosyal Medya üzerinden çirkin bir propaganda yapıyor. Herkes  haddini bilecek. Gölbaşı'nda yöneticilik yapmış bazı kişiler sosyal medya üzereinden çok çirkin bir propaganda yapıyor. Bunun olmasınada izin vermediğimizi bir kez daha sizlerin huzurunda dile getirmek istiyorum" dedi.

MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, CHP İlçe Örgütünün yaptığı ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını ve kendilerine teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Pehlivan, " 16 Nisan'da sandıktan çıkacak olan karara herkes saygı göstermelidir. Tabiki sizlerinde dediği gibi Gölbaşında hepimizin düğünü cenazesi bir. Her hangi bir şekilde Gölbaşında ötekeliştirme gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu konuda bir kırılganlık olacağını düşünmüyorum. İnşallah Vatanımıza Milletimize hayırlısı olur. Kazanan Türkiye olur inşallah" dedi.

 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ