Advert
Advert
ELİKESİK'DEN JET ÇÖZÜM

ELİKESİK'DEN JET ÇÖZÜM

CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe teşkilatının muhtarlık ziyaretlerinde Şafak Mahallesi Muhtarı Bayram Özkan ile yaptığı görüşmede,  Muhtarlık binası ile ilgili sıkıntıların olduğunu dile getirdi. Bu sıkıntıları CHP İl Başkanına da söyleyeceğini ifade eden Özkan, CHP İl Başkanı Adnan Keskin Gölbaşına geldiği zaman bizzat onunlada konuşacağım. Biz Muhtarların hali ne olacak diye onada soracağım dedi.

CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik, " İl Başkanı'nın Gölbaşına gelmesine gerek yok, ben arayım telefon ile görüştüreyim sizi " diyerek CHP İl Başkanı Adnan Keskin'i aradı.

CHP İl Başkanı Adnan Keskin ile telefonda görüşen Şafak Mahallesi Muhtarı Özkan,  Muhtarlık binası ile alakalı sıkıntıları anlattı. Muhtarlıkların ekonomik olarak sıkıntı çektiğini ve bu ülkede muhtarların ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Özkan Elikesiğede övgüler yağdırdırmayı unutmadı. Elikesik'in Gölbaşında gayet etkili olarak çalıştığını ve çok sevilen bir kişilik olduğunu ifade etti.

CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin,  Özkan'a öncelikle teşekkür etti. "Sizlerin sıkıntısı bizlerin sıkıntısıdır. CHP olarak elimizden gelen desteği vereceğiz" dedi.

Yapılan telefon trafiğinin ardından CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik, " Biz Gölbaşı ailesiyiz. Aileden birinin bir sıkıntısı varsa eğer çözmek bizlerin görevidir. Çöze bildiğimiz sıkıntıları çözeriz. Çözemeyeceğimiz sıkıntılar olduğu zamanda destek isteriz" şeklinde konuştu.

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ