Advert
Advert
MUHTAR ÖZ İÇİNİ DÖKTÜ

MUHTAR ÖZ İÇİNİ DÖKTÜ

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı ve İlçe yönetimi Gölbaşı merkez mahalle muhtarlarını ziyaret ettiler. Referandum öncesi muhtarlar ile görüşen ve bilgi paylaşımı yapan Elikesik, Muhtarların sıkıntılarını dinledi.

En büyük sıkıntılarının seçim döneminde kendilerine verline sözlerin olduğunu dile getiren Bahçelievler Mahalle Muhtarı Öz,  " Biz merkez mahalle muhtarları olarak hemen hemen hepimizin aynı sıkıntıları var. Muhtarlıklarımızın gazları yok. Faturalarımızı düzenli bir şekilde ödiyemiyoruz. Gölbaşı Belediye Başkanı bizlere söz vermişti. Muhtarlıklara birer sekreter görevlendirileceğini  ve elektrik, su, doğal gaz gibi giderlerin Belediye tarafından karşılanacağını seçimde bizlere söz olarak vermişti. Demekki verilen sözlerin bir anlamı yokmuş. "Atalarımız boşna dememiş söz uçar, yazı kalır" diye.

Bir yıl önce kadar telefon ve İnternet fatraları belediye tarafından ödenecek diye bizlere ümit verdiler. Verdikleri sözün ardından İKİ ay gibi kısa bir süre sonra Muhtarlığımızın telefon ve internetini kestiler" diyerek sıkıntılarını dile getirdi.

Muhtarların sıkıntılarını dinleyen Elikesik, " Muhtarlıklar ile ilgili Meclise önergelerimizi verdik. Fakat kabul edilmedi. Yasal olarak böyle birşey olmayacağını söylediler biz. Biz CHP Gurubu olarak siz muhtarlarımızın her daim yanında yer aldık. Her ne sıkıntınız olursa olsun çözüme kavuşturmak için elimizden geleni yaptık, yapmayada devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ