Advert
Advert
ELİKESİKTEN MUHTARLARA ZİYARET

ELİKESİKTEN MUHTARLARA ZİYARET

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik Mahalle Muhtarlarını ziyarette bulundu.

Gölbaşı Merkez mahalle muhtarlarını ziyaret eden Elikesik referandum süreci ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ile birlikte CHP Belediye Meclis Üyesi Hatice Hüsnüoğlu, Kadın Kolları Başkanı Emel Çetinkaya'nın yanı sıra Yönetim kurulu eyeleri eşlik etti. Bizler rozetlerimizi bir köşeye bıraktık, bu artık parti meselesi değil diyen Elikesik, " Bu artık bir Ülke ve Bayrak meselesi haline gelmiştir. Mesele Başkanlık meselesi değildir. Tek adamlık meselesidir. Bizler rozetlerimizi çıkartıp bir köşeye bıraktık. Sizleri bilgilendirmek istedik" dedi.

İlk ziyaretini Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Satılmış Öz'e yapan Elikesik, sadece referandum süreciyle alakalı değil Muhtarlarımızın sıkıntılarıylada alakadar oluyoruz dedi. Elikesik, " CHP Gurubu olarak Meclis toplantılarında muhtarlıkların sıkıntıları ve sorunlarının giderilmesi ile ilgili önergeler verdik. Fakat verdiğimiz önergeler kabul edilmedi "  diyerek nufus artışı ve seçmen sayısının çoğalmasına dikkat çekti. Özellikle son yıllarda Gölbaşına olan göç'ün değerlendirmesini yapan Elikesik, 18 yaşını dolduran gençlerin özellikle bu referandumda çok iyi düşünüp oy kullanmaları gerektiğini belirtti.

İlk olarak Bahçelievler Mahallesi Muhtarlığını ziyaret eden Elikesik daha sonra Eymir Mahallesi, Şafak Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Seğmenler Mahallesi ve Gaziosmanpaşa Mahallesi Muhtarlıklarınıda ziyaret etti.

Her muhtarın ayrı ayrı sıkıntılarını dinleyen ve ellerinden gelen desteği vereceklerini söyleyen Elikesik, " Bizler her zaman sizlerin yanındayız. Bugün seçimler biter, makamlar geçer. Sizlerin kardeşleri olarak arkadaşları olarak elimizden gelen desteği sonuna kadar sizler için vereceğiz. Herşey gelip geçicidir. Bu hayatta tek baki kalan dostluklardır" diyerek çalışmalarının son sürat devam edeceğini dile getirdi.

 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ