Advert
Advert
REFERANDUM ÖNCESİ İLÇE BAŞKANLARI

REFERANDUM ÖNCESİ İLÇE BAŞKANLARI

KARAASLAN ZAFERİNE ZAFER KATACAK

Gölbaşında parti ilçe başkanlarının arasında yıllardır değişmeyen tek isim Karaaslan. Yerelde partisini temsil eden ve ilçe başkanı olduğu günden itibaren partisine bir referandum, bir genel seçim ve bir yerel seçim zaferine eriştiren Karaaslan şimdi de Başkanlık sistemi zaferine erişmek istiyor.

Her seçimde gösterdiği gayreti taktire şayan olan Karaaslan referandum öncesinde de ekibine bu sürecin ne kadar önemli olduğunu ilmik ilmik dokuyor. Ak Parti ilçe başkanı olduğu günden itibaren partisinin Gölbaşındaki önderliğini yapan Karaaslan tecrübesi ve gösterdiği üstün çalışmalarla bu referandumda da Gölbaşında zafer sevincini yaşamak istiyor.

Referandum çalışmalarına aylar öncesinden başlayan ve teşkilatına bu sürecin önemini anlatan toplantılar düzenleyen Karaaslan, gece gündüz demeden bütün imkanları seferber ederek partisinin Gölbaşında tekrar bir zafere imza atması için elinden gelen gayreti ve çabayı sarf ediyor. Sosyal Medya üzerinden Ülkenin bekası için insanığın refahı için çalışmalarını paylaşan Karaaslan, " Ak Parti olarak her vatandaşı bilgilendireceğiz. Ülkede çift başlılık olamaması için, terörün ve ekonomik krizin yaşanmaması  için başkanlık sisteminin Türkiyede olması gerektiğini söyledi.

Öte yandan Karaaslan, " Tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz ve gerekirse kapı kapı dolaşıp gece gündüz demeden çalışacağız. 16 Nisan günü Allah nasip edersen sandıktan zaferle çıkacağız" dedi.

ELİKESİK FIRTINA GİBİ ESİYOR.

CHP İlçe Başkanı Elikesik'in İlçe başkanı olmasının ardından çok kısa bir süre içerisinde son yılların en hızlı dönemini  yaşayan CHP Gölbaşında referandum sürecine çok süratli başladı. Haftalar öncesinden referandum süreci için çalışan Elikesik neredeyse hergün teşkilatına birifingler veriyor. Stratejik olarak nokta atışı ile çalışmalarına hız kesmeden devam eden Elikesik CHP'deki değişikliği Gölbaşında fark ettiriyor.

 Referandum süreci içerisinde ilçe örgütü ile gece gündüz demeden çalışan Elikesik, Milletvekilleri ve İlçe teşkilatı ile referandum sürecini  çok iyi değerlendiren Elikesik " Her kişinin kendine has kendine özgü bir görüşü vardır. Bizim her görüşten insana sonsuz saygımız vardır. Evet diyende bizim arkadaşımız kardeşimiz hayır diyende. Ama önemli olan buradaki değerlerimizi kaybetmemektir. Dostluklarımızı, arkadaşlıklarımızı kaybetmemektir. Bizim en dikkat ettğimiz konu kimseyi kırmadan kimsenin değerlerine zarar vermeden çalışmaktır. Partiler, makamlar ve mevkiler, seçimler hatta insanlar da gelip geçicidir. Önemli olan burada ki güzel dostluklardır" diyerek referandum süreci içerisinde kendi görüşleri için çalışan herkese bu konu hakkında duyarlı olmalarını rica etti.

MHP referandum sürecinde nasıl bir yol izleyecek?

Gözler Pehlivanda.

MHP İlçe başkanlığı görevine atanan, yıllardır MHP'ye gönül vermiş, Parti içerisinde ayrı ayrı görevlerde bulunmuş Ersin Pehlivan Gölbaşında ilk sınavını verecek. Gölbaşında herkes tarafından sevilen ve bilinen bir kişiliğe sahip olan Pehlivan, MHP'nin içerisinde bölünme olmaz. Söz konusu Vatan, Millet, Bayrak'sa eğer Ülkücü duracağı yeri her zaman bilir diyerek tabanına mesaj gönderdi.

Göreve yeni atanan MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve İlçe yönetimi referandum sürecini nasıl değerlendirecek? Referandum da  EVET çalışmasını ne zaman başlatacak? Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin izindeyiz diyen Pehlivan referandum çalışmalarına ne zaman start verecek? Yada sahada olacak mı? Merak konusu.

 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ