Advert
Advert
"ÇAKMAK" MUHTARIMIZ ANISINA KARAOĞLAN'DAN BAŞLADIK

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Çakmak Gölbaşı ve tüm mahallelerindeki mezarlıkların bayrama kadar ter temiz olacağını dile getirdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Çakmak Gölbaşı ve tüm mahallelerindeki mezarlıkların bayrama kadar ter temiz olacağını dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde kayıp ettiğimiz Karaoğlan Mahallesi Muhtarımız'ın cenazesine katılan ve Karaoğlan Mezarlığının büyük bir bölümünü uzayan otlar ve dikenli çalılardan ibaret olduğunu dile getiren Çakmak, Büyükşehir Mezarlıklar Daire Başkanlığı ile irtibata geçerek önceliği Karaoğlan Mahallesi olmak üzere Gölbaşı merkez mezarlık ve mahalle mezarlıklarının temizliği ile alakalı görüşmeler sağladık.

Gölbaşı Karaoğlan Mahalle mezarlığı'ndan başlanarak tüm mahallelerin temizliği için kolları sıvayan Çakmak, " Gölbaşı ve mahallerimizin mezarlıkları çok kötü halede idi. Hatta bu kon ile alakalı bazı meclis üyesi arkadaşlarımız Belediye Meclisine önerge vermek istediler. Fakat kurban bayramının yakın tarihte olması sebebiyle bir an önce temizlenmesi ve bayrama halkımız ve vatandaşlarımız için hale getirilmesi gerekiyordu. Bizde Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak Daire Başkanımız ile irtibat kurup mezarlıkların acilen temizlenmesi gerektiğini dile getirdik. Yakın tarihte kayıp ettiğimiz çok sevgili muhtarımızın anısına temizlik çalımalarını Karaoğlan mahallesmizden başlattık " dedi. 

#hüseyin çakmak #ankara büyükşehir #mezarlıklar daire başkanlığı #gölbaşı #gölbaşı mezarlıklar
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Hayrullah Mert     0000-00-00 Bende Karacaören mah sakini olarak bizim mezarlıkları da temizliğinin yapılacağını umuyoruz ve bekliyoruz şimdiden teşekkürler
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ