Advert
Advert
CNN MASASI’NDA BAŞKAN ŞİMŞEK’E ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Mehmet Metiner’den Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e övgü dolu sözler.

CNN MASASI’NDA BAŞKAN ŞİMŞEK’E ÖVGÜ DOLU SÖZLER

CNN Türk Masası’nda Belediyelerin başarılı olup olmadığı ve pandemi sürecindeki Belediye Başkanları ve çalışanların değerlendirildiği tartışma programında, konuk Mehmet Metiner’den Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e övgü dolu sözler.

Tüm yurdu etsi altına alan ve günden güne çoğalan Covit-19 virüsü ile alakalı Büyükşehir ve Yerel belediyelerin başarılarını değerlendiren Metiner, Başkan Şimşek’in çalışmalarını yakından gördüm ve kendisini tebrik ediyorum dedi.

Metiner ; “Şehre yapılan hizmetler konusunda parti gözlüklerimizi bir kenara bırakmalıyız. Bütün belediye başkanlarımıza buradan seslenmek istiyorum. Ak Parti’lisi, MHP’lisi, CHP’lisi, seçilen belediye başkanı, seçilmiş olduğu şehirdeki tüm vatandaşların belediye başkanıdırlar.

Örneğin bu korona günlerindeki Ankara’nın Gölbaşı ilçesi olan Belediye başkanı Ramazan Şimşek Cumhur ittifakının genç bir belediye başkanıdır. Korona’lı günlere rağmen! Gece gündüz demeden kapı kapı dolaştı ve yardıma muhtaç kişilere yardım etti. Tek tek evleri dolaşıp sahalardan hiç çekilmedi. Fakir fukara ile nasıl ilgilendiğini biliyorum. Belediye hizmetleri konusunda ise ne kadar başarılı olduğunu biliyorum. Başarılı insanın partisi olmaz” diyerek Gölbaşı belediye başkanı Ramazan Şimşek hakkında övgü ile söz etti.

Metiner'in bu çıkışı Gölbaşılı vatandaşlar ve partililer tarafından bazı sosyal medya organlarından paylaşıldı ve beğenildi.

 

#ramazanşimşek #gölbaşıbelediyesi #mehmetmetiner #gölbaşı #gölbaşıkırmızıçizgi
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ