Advert
Advert
CEMİL YILDIRIM'DAN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

Gölbaşı'nda hayırsever işadamı Cemil Yıldırım, okul yapımı için arsa hibe etti.sdfsdfsdf

CEMİL YILDIRIM'DAN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

Cemil Yıldırım'dan Eğitime Bir Destek Daha Hayırsever işadamı Cemil Yıldırım, Ankara Valiliğinde arsasında okul yapılmasını öngören protokolü imzaladı.

Gölbaşı'nda hayırsever işadamı Cemil Yıldırım, okul yapımı için arsa hibe etti.

Hayırsever işadamı Cemil Yıldırım ve oğlu KAI Federasyonu Başkanı Erdoğan Yıldırım ile birlikte eğitime bir destekte daha bulundular.

Daha önceden yapmış olduğu destek ve yardımlarla ismini duyuran gölbaşının Cemil amcası eğitime sonsuz destek dedi.

"Eğitime %100 Destek Projesi" kapsamında, Ankara Valisi Vasip Şahin ile Hayırsever Cemil Yıldırım üzerine bilim ve sanat merkezi yapılması planlanan arsanın Milli Eğitim Müdürlüğü'ne tahsisini öngören protokole imza attılar.

Törene Vali Yardımcısı Ali Sözen, Milli Eğitim MüdürüTuran Akpınar ve Şube Müdürü Yusuf Ziya Yıldırım ve hayırsever işadamı Cemil Yıldırım’ın oğlu Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu (KAI) Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım katıldı. 

Gölbaşı’nda hayırsever Cemil Yıldırım'ın katkılarıyla yapılması planlanan okul inşaatına 2021 yılında başlanması ve 2022 yılında hizmete sunulması planlanıyor. 

Hayırsever işadamı Cemil Yıldırım daha önce de arsa tahsisi ve yaptığı bağışlarla kendi adını taşıyan bir ortaokulun yapılmasına katkıda bulunmuştu.

 

 

#cemilyıldırım #erdoğanyıldırım #eğitimedestek
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ