Advert
Advert
NAMIK KEMAL DOĞAN DOSYAYI VERDİ

Gölbaşı’nın yıllardır tanıdığı, aktif siyasetin içinde yer alan Namık Kemal Doğan aday adaylık başvurusunda bulundu.

NAMIK KEMAL DOĞAN DOSYAYI VERDİ

Gölbaşı’nın yıllardır tanıdığı, aktif siyasetin içinde yer alan Namık Kemal Doğan aday adaylık başvurusunda bulundu.

Yıllardır Gölbaşı’nda aktif siyasetle uğraşan tanınmış ismi Namık Kemal Doğan AK Parti’den belediye başkan aday adaylığı için dosyasını verdi.

Başvuru dosyasını vermek için G.O.P Mahallesinde bulunan kişisel bürosundan onlarca kalabalık ile AK Parti ilçe binasına gelen Doğan, burada İlçe Başkanı Selim Akceylan ile görüştü.

Aday adaylık başvurusunda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan şunları kaydetti;

“Gölbaşı Ak Partisine, Recep Tayyip Erdoğan’ına gönül vermiş bir çoğunlukta olduğu yerdir. Buralarda hep birlikte siyaset yapıyoruz ve yaşıyoruz. Omuz omuza vererek 2014 yılında seçimleri kazandık. 5 yıl çok çabuk geçti. Birlikte saha çalışmalarımız, yorulmalarımız ve çalışmalarımız var. Bizler hiç kimse sen aday olamazsın, olmazsın diyerek ötekileştirmede bulunmadık. Burası milletin partisi AK Parti. Siyasette birlik olduğu zaman bereket oluyor. Bu seçimler gerçekten önemli. AK Parti iktidarı yerel seçimlerde ele ettiği başarılar genel seçimlerde elde ettiği başarılar ile gelmiş, böyle kurulmuş bir partidir. Gölbaşı ve Ankara olarak üstümüze düşen görevi yerine getireceğiz” dedi.

Akceylan aynı zamanda da Gölbaşı siyasetinin de ki insan ilişkileri değinerek, AK Parti belediyeciliğinde Gölbaşı’nda yapılan projelere hakkında da konuştu.

Namık Kemal Doğan ise aday adaylık başvurusu konuşmasında şunlarda değindi;

“Siyasi tecrübe ile birlikte 2011 yılından beri seçim koordinasyon başkanlığı görevinde bulundum.  Gölbaşı kurulduğu bugünden itibaren AK Parti’nin son döneminde aldığı kadar hizmet alamamıştır. Adayların hep hayali olan en önemli iki proje Mogan Gölü temizliği ve Konya Yolu alt geçit projesiydi. Bunlarda bu dönemde Fatih Başkan zamanında gerçekleşti. Bizlerde katkı sağladık, bundan sonrada katkı vermeye devam edeceğiz. Hem tabanda ki teveccüh, hem de yılların verdiği tecrübe ile aday adaylığı noktasında, tabandan aldığımız güçle dosyamızı veriyoruz” diyerek aday adaylığının hayırlı olmasını temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından Namık Kemal Doğan aday adaylık başvurusu dosyasını AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan’a dualarla teslim etti.

Kaynak: Gölbaşı Taraf

 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ