Advert
Advert
DURUAY'DAN MHP'YE GÖNDERME

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Ak Parti ilçe danışma toplantısında MHP'lilere gönderme yaptı.

DURUAY'DAN MHP'YE GÖNDERME


AK Parti Gölbaşı İlçe Danışma Kurulu toplantısında konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, kendisini eleştiren MHP’lilere göndermede bulundu.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda görevi boyunca yapmış olduğu görünen ve görünmeyen birçok hizmetlerinin olduğunu vurgulayan Başkan Duruay, geçtiğimiz günlerde basın toplantısı düzenleyerek kendisini eleştiren MHP’lilere de göndermeler yaptı.

Hizmette onlar bizimle yarışamaz

Bizim tek rakibimiz yine Ak Parti’dir. Başka rakibimiz yok. Geçen MHP’li arkadaşlarımız basın açıklaması yaparak eleştiride bulunmuşlar. Dişe dokunur hiçbir şeyde söylememişler. Söyleyecek bir şeyleri de yok zaten. Çünkü ben iddia ediyorum. Geçtiğimiz 5 yılda yapılan ne hizmet olduysa biz sadece belediye olarak en az iki katını yaptık. 1 yüzme havuzu yaptılarsa iki tane yaptık, bir kültür merkezi yaptılarsa biz 4 tane yaptık. Onların yaptıkları parklar, bizim yaptığımız bir parkın yarısı kadar etmez. Biz böyle çalışıyoruz. Biz belediyeciliği en iyi yapan ekibiz AK Parti olarak. Bu dönemde de öyle olacak. Hizmette onlar bizimle yarışamazlar.” Dedi.

#fatihduruay #akparti #akpartigölbaşı #gölbaşıilçedanışma #gölbaşıkırmızıçizgi
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ