Advert
Advert
PROJELER TIKLANMA REKORU KIRDI

Gölbaşı Belediyesinin yapmış olduğu milyon milyon harcadığı ve tanıtımı,reklamı içinde bir bütçe ayırdığı projeler Youtube’de izleme rekorları kırıyor.

PROJELER TIKLANMA REKORU KIRDI

Gölbaşı Belediyesinin yapmış olduğu milyon milyon harcadığı ve tanıtımı,reklamı içinde bir bütçe ayırdığı projeler Youtube’de izleme rekorları kırıyor.

Gölbaşı Belediyesi her yıl mecburi olarak bütçe ve faliyet raporunu onaylamak için meclis toplanır. Toplanan mecliste faliyet raporu tüm meclis üyelerine dağıtılır ve onaya sunulur. Gölbaş için yapılan hizmetler ve yapılacak olan hizmetlerin tanıtımı vardır. Birde Gölbaşı Belediyesi her yıl Bütçesini onaylar. Onaylanan toplam bütçe içerisinde reklam ve tanıtımlar için ayrılan bir rakam vardır. Bu rakam tahmini olarak 2 Milyon TL ye yakın bir rakamdır. Yaklaşık 2 Milyon kadar bir rakam ayrılan reklam ve tanıtım giderlerinde akılları karıştıran ve bizleri şaşırtan bir şey vardır.

Dünya tarafından tıklanan ve Dünyada Milyarlarca insanın kullandığı “YOUTUBE” adlı internet sitesi içerisinde Gölbaşı Belediyesinin yapmış olduğu projelerin reklam vidiolarıda var. İzlenme oranlarına bakılacak olursa eğer, yaklaşık 140 Bin nüfuslu bir Gölbaşında yaptığın hizmetlerin vidioları 1000’i geçmiyorsa bu işte bir yanlışlık var deyip bir düşüneceksin.

Yaklaşık 140 bin nüfusa sahip olan ve milyarlarca kişinin kullandığı internet sitesinde yayımladığınız vidioların tıklama sayıları bir kedinin lazer ışığını kovalaması kadar tıklanmıyorsa ya harcadığınız reklam parası az geliyor, yada reklam ve tanıtım için ayrılan bütçeyi siz nerelere harcıyorsunuz diye sorarlar adama.

Gölbaşı için yapılan projeler devasa ve çok güzel projeler. Bunu inkar edemeyiz. Hatta yıllarca her belediye başkanının hayalidir konya yolu ve göl temizliği. Fakat tuhaf gelen şey bu işte. Milyarlarca liralık yatırımların tanıtım ve reklamları için yapılan çalışmalar. İstatistikler ve oranlar gözünüzün önünde. Ya yeteri kadar çalışan bir ekibiniz veya personeliniz yok, yada dediğim gibi bir yerde yanlış yapıyorsunuz. Oturun düşünün kesin bulacaksınız. Nerede hata yaptığınızı…

Akın KÜÇÜK,

Saygılar…

 

#gölbaşıkırmızıçizgi #kırmızıçizgi #yerelhaber #gölbaşıbelediyesi #gölbaşıprojeler
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Taksici     0000-00-00 Belediyenin içi çiftlik olmuş dışarıdada garibanlar çalışsın onlarda bu garibanlar üzerinden pirim yapsın. Sanada az kaldı başkan
gölbaşılı apo     2018-07-20 sağa sola park yapmakla hizmet yapılmış olmuyor. gölbaşılı olarak bizim parka ihtiyacımız yok. heryer park zaten. proje üreten bir başkan yada bir ekibi yok. anca sağda solda resim çekinip paylaşmayı biliyolar. belediyenin içinde işe gitmeden maaş alan bankamatik işçileri dolmuş. yakup odabaşı döneminde 3 bilemedin 5 kişiydi. şimdi ben deyim 15 siz deyin 20 kişi hak hukuk adalet nerde. hakkı hukuku adaleti bilmeyen her türlü günaha saplanmıştır.
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ