Advert
Advert
GÖLBAŞI BELEDİYESİ’NDEN LİSE ÖĞRENCİLERİNE YGS KİTABI DESTEĞİ

GÖLBAŞI BELEDİYESİ’NDEN LİSE ÖĞRENCİLERİNE YGS KİTABI DESTEĞİ

Gölbaşı Belediyesi tarafından Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) hazırlanan lise 11. ve 12. sınıf öğrencilerine “YGS Son 10 Yılın Çıkmış Soruları ve Çözümleri” soru bankası kitabı dağıtıldı.

Öğrenciler için hazırlanan soru bankasında, Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü, Matematik, Geometri, Analitik Geometri, Fizik, Biyoloji ve Kimya derslerinin son 10 yıl içerisinde çıkmış soruları ve çözümleri yer alıyor.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, öğrencilerin kendileri için belirlediği en büyük hedeflerin YGS’yi başarılı bir şekilde atlatarak istedikleri bölümleri okuyabilmeleri olduğunu belirtti.

Mart ayında yapılacak olan sınavda öğrencilere fayda sağlamak amacıyla Gölbaşı Belediyesi’nin YGS için sınav soruları ve çözümlerinden oluşan kitabı hazırladığını ifade eden Duruay, “Bu zorlu yolda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Gölbaşı Belediyesi olarak eğitim-öğretim alanında geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin yanındayız” dedi.

Üniversite sınavına girmek isteyen öğrenciler de,  soru bankası kitaplarını Gölbaşı Belediyesi’nin Kültür  ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden temin edebiliyor.

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ