Advert
Advert
MHP İLÇE BAŞKANI PEHLİVAN OLDU

MHP İLÇE BAŞKANI PEHLİVAN OLDU

Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Merkezi tarafından İlçe fes edilen ilçe teşkilatı ataması yapıldı. Genel merkez tarafından MHP Gölbaşı İlçe Başkanı olarak Ersin Pehlivan görevlendirildi.

MHP İlçe Teşkilatı merkezinde yapılan basın açıklaması ile Ersin Pehlivan’ın yeni ilçe başkanı olarak göreve getirildiği bildirildi.

MHP Ankara İl Başkanlığı adına açıklama yapan Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fevzi Ergin, “Genel Başkanımız ve Ankara İl Başkanımız tarafından yürütülen bir çalışma neticesinde, Ersin Pehlivan kardeşimiz bugün Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin takdiri ve talimatıyla Gölbaşı İlçe Teşkilatımıza ilçe başkanı olarak atanmıştır. Allah hayırlı,  etsin. İlerleyen zamanlarda yapacakları çalışmalarda Pehlivan ve yönetimine başarılar diledi. Ergin, yönetim listesinin atama listesi olmasından dolayı asil ve yedek üyeliklerden oluşmadığını, yönetimde bulunan 35 ismin asil üye olarak göreve getirildiğini belirtti. Yapılan atamanın ilerleyen süreçte yapılacak olan kongreyi engellemeyeceğini ifade eden Ergin, MHP İlçe Teşkilatı’nda olağan kongre tarihi geldiğinde kongrenin yapılacağını söyledi.

 

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı görevinin kendisine verilmesinden dolayı teşekkür eden  Ersin Pehlivan  “Bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ve Ankara İl Başkanlığımızın takdiriyle göreve getirilmiş bulunmaktayım. İnşallah yerelde ve genelde teşkilatımızın iktidar olması için elimizden gelen her şeyi birlikte yapacağız.” şeklinde  konuştu.

Pehlivan anayasa değişikliği referandumuna ilişkin yaptığı açıklamada ise konuyla ilgili çalışmaların belirlenmesi için henüz erken olduğunu belirterek “Devir teslimimizi yeni yaptık. Yönetimimizle oturup konuşacağız. İlerleyen süreçte de teşkilatımızın bize tebliğiyle gerekenler yapılacaktır” ifadelerini kullandı.

Yeni ilçe yönetiminin açıklandığı toplantıya Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi ve Gölbaşı Belediye Meclisi üyeleri ve partililerin yanı sıra Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı ve ekibi de katıldı.

 

İlçe yönetim listesi ise şu şekilde:

 

İlçe Başkanı Başkanı: Ersin Pehlivan.

 

Yönetim Kurulu Üyeleri: Levent Şimşek, Serdar Tekin, Hüseyin Cebeci, Murat Kale, Tunahan Balçık, Ayhan Özdemir, Alper Cebeci, Sedat Koç, Halil Çakıcı, Mürşit Gülhan, Emre Karakülah, Olcay Koçay, Hakan Kaşkatepe, Tuncay Akman, Resul Dinçer, Münmir Ballı, Ömer Şükrü Teke, Recep Karademir, Ömer Yaşlıoğlu, Yunus Emre Taştan, Özer Atasu, Serdar Engin, Burak Güçlü, Oğuzhan Taştan, Hakkı Bağdat, Harun Keskin, Ali Tokgöz, Gökhan Güneşdoğmuş, Gökhan Çelik, Hasan Şahin, Hatice Esra Kaya, İbrahim Topsakal, Naci Büyükbalcı, Zafer Ünal, Remzi Topak.

 

 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ