Advert
Advert
MHP'DE DEPREM YARATAN İSTİFALAR

MHP'DE DEPREM YARATAN İSTİFALAR

MHP'DE DEPREM YARATAN İSTİFALAR

MHP 'de Mahmut Aksoy'n istifasının ardından istifaların ardı arkası kesilmiyor.

Gölbaşının tanınmış isimlerinden olan Hasan Erdoğan'da istifa etti. Gölbaşında esnaflık yapan ve 2014 yerel seçimlerinde MHP den Meclis üyesi aday adayı olan bir çok isimde Aksoy'un istifasının ardından sosyal Medya üzerinden paylaştığı paylaşımlar ile MHP'den istifa ettiklerini duyurdular.

İlçe Teşkilatının yanı sıra Kadın Kolları ve Gençlik kollarından da istifa eden kişiler çeşitli hesaplardan istifa ettiği dilekçeleri paylaşarak istifalarını duyurdular.

MHP eski meclis üyesi Nizamettin Çakır'ında aralarında bulunan istifa eden kişilerin isimleri şöyle;

"Mahmut Aksoy, Ömer Aşkın, Mehmet Öztürk, Mehmet Talaz, Yahya Ünal, Hasan Erdoğan, Hakan Aydın, Ender Altayoğlu, Birsen Orhanacar, Güdize Uygur, Emine Ergin, Erdoğan Gülhan, Davut Özdem, Ali Uçar, Şükriye Uçar, Naci Acar, Yücel Kostak, Nizamettin Çakır, Ümmiye Acar, Şaziye Karakurnaz, Serpil Aksoy, Oğuz Aksoy, Yasemin Aksoy, Ufuk Aksoy, Nurhan Öztürk, Talip Öztürk"

Eski MHP İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, istifa depreminin gün geçtikçe dahada artacağının vurgusunu yaparken,MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan'dan konu ile alakalı herhangi bir açıklama gelmedi. 

#mhp gölbaşı #kırmızı çizgi #gölbaşı haber #mahmut aksoy #ersin pehlivan
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ