Advert
Advert
Kaza kaza bitiremediniz!

Kaza kaza bitiremediniz!

Kaza kaza bitiremediniz!

Kaza kaza bitiremediniz!

Gölbaşının en temel sorunlarının başında bozuk yollar ve alt yapı geliyor. Ve bu sorunlara her gün yenileri ekleniyor. Gölbaşı Belediyesi bu konuda neden çalışma yapmıyor. Koltuğa oturan Belediye başkanı dertler bitecek Hizmet gelecek diyor, ama ne hikmetse ne dert bitiyor nede hizmet geliyor.

Yol genişletme ve kaldırım çalışmaları yapılan sokaklarda atılan yeni asfalt bile kazılarak alt yapı çalışmaları yapılıyor. Bu asfalt atılmadan önce bu çalışmalar neden yapılmadı? Amaç vatandaşı çileden çıkartmak mı? Belediyenin harcayacak parası mı çok? İsraf değil mi? Yazık değil mi? Günah değil mi?

Gölbaşının her sokağı her caddesi kazılıyor. Kazıldıktan sonra asfaltlama çalışması yapılsa neyse. Fakat ne asfalt atılıyor, nede kazılan çukurlar dolduruluyor. Yollar köstebek yuvası gibi oldu dediğimiz zamanda bazı yetkililer çıkıp “ Biz Gölbaşına işte kaç bin ton asfalt attık. Bizim attığımız asfaltı bazı İl Belediyeleri bile atamıyor” diyor. Hanı kardeşim! Nerede attığın asfalt! Bugün asfalt atıyorsun, yarın kazı çalışması yapıyorsun.

Kaza kaza bitiremediniz zaten Gölbaşını.

Sıkıntılar bitmiyor ki,

Pazar yeri inşaatı olan bölgede yaşayan vatandaşlarla hiç konuştunuz mu? Sıkıntılarının ne olduğunu hiç dinlediniz mi? Pazar yeri yapıyorsunuz. Tamam hizmet yapıyorsunuz ama kaş yapalım derken de göz çıkartıyorsunuz. Gidin bir vatandaşla konuşun!Ne derdiniz var!

Bugün bana ulaşan, o bölgede oturan 3,4 vatandaş aynen şu cümleleri söyledi.

“ İnşaatın içerisinden gelen toz evlerimizin içerisinde bir karış toz olmasına sebep oluyor. İnşaatın topraklı bölgelerinde Belediye neden sulama çalışması yapmıyor? Ne kapımızı nede penceremizi açamaz hale geldik? Belediyeye defalarca telefon etmemize rağmen sesimizi kimseye duyuramıyoruz.”

Aslında hiç lafı uzatmaya gerek yok.

………………………………………………………… O noktalı boşluğu Gölbaşı vatandaşı zamanı geldiği zaman dolduracak.

Saygılar…

Akın Küçük

#akın küçük
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ