Advert
Advert
KANAYAN YARA ARTIK DURACAK!

ÇÖZÜM HALİL İBRAHİM GÜNDOĞDU'DAN GELDİ...KAMYONCUNUN SESİ OLACAĞIZ...

KANAYAN YARA ARTIK DURACAK!

KANAYAN YARA ARTIK DURACAK!

ÇÖZÜM HALİL İBRAHİM GÜNDOĞDU'DAN GELDİ...KAMYONCUNUN SESİ OLACAĞIZ...

Gölbaşı'nın yıllardır kanayan yarası haline gelen yol kenarı ve mahalle aralarına park edilen tırlar şehrimizde tehlike arz etmeye başladı.

Özellikle Konya yolu Makro Market karşısında ve önünde park haline bırakılan ve Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü önünde ki boş araziye park edilen tırlar trafiği tehlikeye atmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda Gölbaşı Belediyesi Meclis gündemine oturan ve bir müddet siyaseti meşgul eden bu konu, Gölbaşı Kaymakamlığının yaptırmış olduğu girilemez dubalarına rağmen trafikte tehlike olmaya devam ediyor. Bir kaç sene önce Gölbaşı Kaymakamlığı bu konuya el atmış ve Gölbaşı şehir stadyumu önüne ve petrol ofisi önüne girilemez dubaları koydurmuştu. Kaymakamlığın yaptırmış olduğu dubalar sayesinde yol kenarlarına ve mahalle aralarına yüklü yada boş tırlar giremiyor trafikte şuan olduğundan daha az tehlike oluyordu. Ne olduda o dubalar ezildi? Ne olduda o dubalar artık iş göremez hale geldi?

Bu soruarımız yanıt beklerken, çözüm Gölbaşına emek vermiş Gölbaşına milyonluk yatırımlar yapmış iş adamı Sınırlı Sorumlu Ankara Gölbaşı Karayolu Yük Taşıma Kooparatifi Başkanı Halil İbrahim Gündoğdu'dan geldi.

Çözüm İş adamı Halil İbrahim Gündoğdu'dan geldi

İş adamı Halil İbrahim Gündoğdu yıllardır Gölbaşının kanayan yarası haline gelen yol kenarlarına ve mahalle aralarına tırlarını park eden sürücülere müjdeli haberi verdi. 

Gölbaşı şehir merkezine sadece 2,5 km uzaklıkta açılacak olan tır parkı sadece sürücülerin araçlarını park etmek için değil aynı zamanda yüksek güvenlikli bir dinlenme tesisi olarak da hizmet verecektir.

"Gündoğdu" Biz Kamyoncunun Sesiyiz...

S.S Ankara Gölbaşı Karayolu  Yük Taşıma Kooparatifi Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Gündoğdu açılacak olan tesisi için şunları kaydetti. Gündoğdu, " Açılacak olacak tesisimiz kamyoncu kardeşlerimize öncelikle lokasyon ve lojistik destek sağlayacaktır. Tesis içerisinde kamyoncularımızın rahatlığı can ve mal güvenliği düşünülerek tasarlanacak ve aydınlatma sistemlerimiz ve güvenlik önlemlerimiz sayesinde şoförlerimiz kendilerini güvende hissedeceklerdir. Tesisimiz içerisinde araç tedarik hizmeti ve yük oluşturma sistemi olacaktır. Çok kapsamlı olarak hizmet verecek olan tesis Taşımacılık hizmetinde ve Toplu ithalat ve ihracatta söz sahibidir. Biz sadece Gölbaşı'nda değil, Ankara ve tüm yurtta kamyoncularımızın sesi olacağız. Artık kamyoncularımızın yüzü gülecek " şeklinde konuştu.

Bu tesisin içerisinde YOK YOK

Kurulacak olan tesisin sorumlusu, Haşmet Bardak'ın gazetemiz ile yapmış olduğu röportajda, bu tesiste yok yok diyerek, " Bu tesis toplam 13 bin metrekare alana kuralacak olup kamyonculara lokasyon ve lojistik desteklerinin yanı sıra, park ve konaklama, duş, yemek, wifi ve buna benzer bir çok hizmetle artık kamyoncunun yüzü gülecek"  dedi.

Şehir Merkezlerinde park sorunu yaşayan kamyoncular için açılacak olan tır parkını kullanacak olan kamyon şoförleri tesisin her türlü imkanlarından yararlanabieceğini ifade eden Bardak, " Tesisimizde kamyoncularımızın önce can sonra mal güvenliği üst seviyede korunmaktadır. Yüksek güvenlik önlemleri alınan tesisimizde şoförlerimize servis hizmetide verilmektedir" şeklinde konuştu.

Gölbaşının en çok kanayan yarası haline gelen bu konu artık çözüme kavuşacak gibi. Konya yolu üzerinde kurulacak olan bu tesisi Gazetemize tanıtan ve Gölbaşı için gerçekten büyük bir yatırım olan bu tesis kamyoncu ve vatandaşında yüzünü güldürecek. Yakaşık olarak 4 Milyon TL'ye mal olacak bu tesis çok kısa bir süre içerisinde hizmete açılacak.

 

#kırmızı çizgi #gölbaşı #gölbaşı haber #kamyoncu sorunu #halil ibrahim gündoğdu
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ