Advert
Advert
BİR BUZ DOLABINI ÇOK GÖRDÜNÜZ!

Temmuz ayı Belediye meclisinde MHP'li Meclis Üyesi Ali İhsan Tunç'un meclise hitaben sözlü olarak söylemiş olduğu kontrol noktasındaki polislerimiz sıcaktan kavrulyor.

BİR BUZ DOLABINI ÇOK GÖRDÜNÜZ!

Temmuz ayı Belediye meclisinde MHP'li Meclis Üyesi Ali İhsan Tunç'un meclise hitaben sözlü olarak söylemiş olduğu kontrol noktasındaki polislerimiz sıcaktan kavrulyor. Belediye Meclisi olarak bir buzdolabı alıp koyalım cümlesine hemen hemen her meclis üyesi tamam alalım. Kendi aramızda para toplayalım alalım. Hatta Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Mehmet Aktay, ben ilgilenirim, hemen yarın gönderirler bizde aramızda para toplar neyse parası öderiz demişti.

Aradan Hafta geçti, neredeyse yaz bitti ama hala buzdolabı ortada yok. O sıcakta görev yapan vatan evlatlarına bir buzdolabını çok mu gördünüz? Belkide unuttunuz! Belkide meclis toplantısı bittikten sonra aklınıza bile gelmedi!

Kırmızı Çizgi Gazetesi olarak MHP'li Tunç'un söylediği söze istinaden www.gölbaşıkırmızıçizgi.com internet sitemizde haber yaptık.

Tunç biz kendimizde alırız dedi. İsterseniz biz alalım dedi. Madem almayacaktınız madem unutacaktınız, Ak Partili Meclis Üyesi Mehmet Aktay, bıraksaydınız MHP'li Meclis üyeleri alsaydı. Çözüm adamı Tunç dedik. Boşa demedik ! Hadi bizim haberimiz unutuldu. Meclis kayıtları izlenmiyor mu ? Orada da mı görmediniz? Duymadınız? Aaa özürdilerim unutmuşum! Meclis kaydı yapılamamıştı değil mi? Tüh bak nasıl unutmuşum bian! Belediye basını meclise geç gelince Ak Parti Grup Başkan Vekili Gökhan Koçak'tan nasiplerini almışlardı. Nasılda gidi vermiş biran aklımdan.

Takip yok! İş yok! İcraat desen zaten yok! Bari söz verip insanları beklenti içerisine sokmayın. Bir buzdolabı değil mi altı üstü dediğiniz buzdolabı o bölgeye gitmeyeli neredeyse haftalar olacak. Orada görev yapan poliside düşünün.

Haa Unuttuysanız eğer! İşte size hatırlamanız için bir fırsat daha...

Saygılar...

Akın KÜÇÜK

#ali ihsan tunç #mehmet aktay #gölbaşı kırmızı çizgi #gölbaşı belediyesi #gölbaşı haberleri
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ