Advert
Advert
ŞOFÖR KOLTUĞUNA OTURDU EVET'İ ANLATTI

ŞOFÖR KOLTUĞUNA OTURDU EVET'İ ANLATTI

 Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Gölbaşı - Kızılay dolmuş hattında şoförlük yaptı. Karaaslan, 16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği referandumuna yönelik vatandaşlarla sohbet etti.

 

Gölbaşı TOKİ Konutları’ndan hareket eden dolmuşun şoförlüğünü yapan Karaaslan, dolmuşa binen vatandaşların referandum hakkındaki sorularını yanıtladı. Yaklaşan referandum öncesi vatandaşların düşüncelerini dinleyen Karaaslan, Türkiye’de periyodik olarak seçilen hükümetlerin sayısının çok fazla olduğunu ifade ederek istikrarın gerekliliğine vurgu yaptı.

 

Vatandaşlardan gelen “Neden evet demeliyiz?” sorusunu cevaplayan Karaaslan, “Artık ülkede iki başlılık olmasın, koalisyonlar dönemi olmasın, Cumhurbaşkanı ve ekibi tarafından ülke yönetilsin. Tek başına iktidar her zaman daha istikrarlıdır. Bunun için vatandaşlarımızdan evet oyu vermelerini bekliyoruz. Bazı kesimler bu değişikliği rejim değişikliği olarak lanse etmektedir. Bu bir sistem değişikliğidir.” dedi.

 

Karaaslan sandıkta evet ve hayır oyu kullanacak olan tüm seçmenlerin kararına saygı duyacaklarını da söyledi. Ak Parti’nin ülkede yaşanabilecek kutuplaşmaya karşı olduğunu belirten Karaaslan “Bizim için 17 Nisan’da çıkacak olan sonuç ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti tektir, birliktedir, beraberdir. Biz bu şekilde düşünüyoruz.” diye konuştu.

Ayrıca dolmuşta ayakta seyahat eden yolculardan gelen “Başkanım şu an ayakta gidiyoruz farkında mısınız?” sorusu ise dolmuş içerisinde gülüşmelere neden oldu. Konu hakkında iyileştirmeler yapıldığını ifade eden Karaaslan, “Bu konuda gerek dolmuşçularımız gerekse Büyükşehir Belediyemiz çalışmalar yapıyor.” dedi.

 

Kaynak: Aktif Haber Gazetesi

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ