Advert
Advert
PEHLİVAN ATAK YAPTI

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri'nin yanı sıra Kadın kolları ve Gençlik kolları da esnaf ziyaretlerine başladılar.

PEHLİVAN ATAK YAPTI

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri esnaf ziyaretlerine devam ediyorlar. Referanduma sayılı günler kala bir yandan kendisi bir yandan meclis üyeleri ve diğer yandan kadın kolları ve gençlik kolları Gölbaşı'nın dört bir yanında çalışmalar yapıyor. Esnaf ziyaretleri esnasında Ak Parti Evet çadırını ziyaret eden Pehlivan çadırda miniklere pamuk şekeri ve mısır ikram etti. Uzun bir saha çalışmasının ardından evet çadırında çay molası veren Pehlivan'a Ak Partililer tarafından üzerinde evet kabartması olan kokulu taş hediye edildi. Pehlivan çadır ziyaretinin ardından esnaf ziyaretlerine devam etti.

MHP İlçe teşkiatı ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte yapmış olduğu esnaf ziyaretlerinde anayasa bilgilendirme kitapçığı dağıtarak " Mesele artık ülkemizin beka meselesidir. Liderimiz Devlet Bahçeli'yi tanıyosunuz. MHP'yi tanıyorsunuz. Biz ülkemizin zararına olan hiç bir mesele içerisinde bulunmadık. Biz ülkemizin yararı için, geleceği için, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için, bölücülüğün sonunu getirmek için anayasa değişikliği paketine evet diyoruz. Sizlerden de bu konuda destek istiyoruz" diyerek çalmadığı kapı, girmediği esnaf bırakmadı.

Haberal Gölbaşına Geliyor

Sürecin kısaldığını vurguayan Pehlivan, " Süreç kısaldı. Biz bu günden sonra her gün sahalarda olacağız. Perşembe günü (yarın) Ankara Milletvekilimiz Erkan Haberal ve Ankara İl Teşkilatımızın katılımlarıyla esnaf ziyaretlerimiz olacaktır. Gördünüz gibi süreci iyi değerlendiriyoruz. Sahalardayız. Bu günden sonrada sadece referandum için değil, Milliyetçi Hareket partisi olarak hep sahalarda olacağız "şeklinde konuştu.

 

#ersin pehlivan #mhp gölbaşı #gölbaşı #gölbaşı haber #kırmızı çizgi
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ