Advert
Advert
Gölbaşı'nda EVET Mitingi

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan'ın düzenlemiş olduğu evet mitingine Gölbaşılılardan büyük ilgi.

Gölbaşı'nda EVET Mitingi

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan'ın düzenlemiş olduğu evet mitingine Gölbaşılılardan büyük ilgi.

Gölbaşında yapılan evet mitingine katılım oldukça yoğundu. Siyasi parti Milletvekillerinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Eşi Nevin Gökçek'in katılımlarıyla gölbaşında evet mitingi gerçekleşti.

Mitinge, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ak Parti Ankara Milletvekilleri, Ak Parti Ankara SKM Başkanı, Ak Parti İlçe Başkanları ve Teşkilatları, Gölbaşı Belediye Başkanı, Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, STK'lar ve yöneticilerinin yanı sıra On binlerce vatandaş katıldı.

Selamlama konuşmasını a Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan yaptı. Karaaslan, bu kutlu davamızda bizleri yanlız bırakmayıp buralara kadar geldiğiniz için tüm gölbaşılı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum dedi. Karaaslan konuşmasının devamında," Allah nasip ederse 17 Nisan sabahında sandıkları patlatarak, Almayayı, Hollandayı, İsraili, Fetayu, terörü o sandığın dibine gömeceğiz. Anayasamızı güçlendirerek çıktığımız bu sandıktan Türkiye'yi bölmak isteyen tüm terör örgütlerinin kökünü kazıyacağız" dedi.

Gölbaşına geldiği zaman Gölbaşılıra sözlerimiz vardı. Hizmet için geleceğiz dediğimiz zaman sizlere bazı sözler vermiştik diyen Gökçek, gölbaşına yapılan yatırımın ve hizmetlerin açıklamalarını yaptı.

3 yılda 600 Tirilyon Gölbaşına Yatırım

Gökçek," Gölbaşına gelince sizlere söz vermiştik. Gölbaşına bu güne kadar Büyükşehir olarak eski parayla tam 597 Tirilyon 872 Milyarlira yatırım yaptık. İşte istikrarın adı bu. Türkiye bir zamanlar 70 Cent'e muhtaç diyorlardı. Ne oldu? Bakın Türkiye nereden nereye geldi.  Elhamdülillah. Peki Biz Gölbaşına neler mi yapmışız? İşte neler yaptığımız ortada. 1,113,000 ton asfalt dökmüşüz gölbaşına. Bu da İstanbul'a dökülen asfaltın yarısına tekabül ediyor. 281 KM İmar yolu açmışız. 33 KM bariyer yapmışız. 116 Bin Metrekar Kaldırım yapılmış. Dahada yapılmaya devam eden mahallelermiz var. Park ve Bahçelere sayısıs hizmet sunduk. Çoçuk parkları, Oturma Grupları, Ağaçlandırma çalışmaları v.s daha da yapmaya devam edeceğiz allahın izniyle" dedi.

Cumhurbaşkanlığı sistemine ilişkin açıklamalarda bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek," Bu millet bu seçimde evet diyecek. Ben buna canı gönülden inanıyorum. Neden mi evet diyecek çünkü, kimlerin hayır dediğini artık iyi biliyorlar. PKK hayır diyor, DEAŞ hayır diyor, Dünyanın en büyük terör örgütü FETÖ hayır diyor, Almanya, Hollanda, İngiltere, Amerika bunların içinde bizi seven kaç kişi var. İşte artık seçmen bilinçlendi. Bu seçimin bir siyasi parti seçimi olmadığını anladı. Bu seçim Ülke seçimi. Bu seçim Vatan ve Bayrak seçimidir. Hayır diyenlerin hepsine biz terörist demiyoruz. Kendi partimizin içinden de hayır diyecek olanlar da var biz onlara nasıl terörist diyebiliriz. Ama seçmenimiz artık bilinçlendi. Bu seçimin önemini anladı. Allah nasip ederse sandıktan %60'larla çıkacağız ve tüm terör unsurlarını Ülkemizden temizleyeceğiz. Bize burada çok büyük görev düşüyor. O da sandığa gittiğimiz zaman EVET EVET EVET demek. Bunun başka bir altarnatifi daha kalmadı"dedi.

 

#melih gökçek #osman gökçek #ankara büyükşehir belediyesi #osman karaaslan #ak parti #gölbaşı #gölbaşı haber #kırmızı çizgi
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ