Advert
Advert
VATANDAŞIN İSYANI YOLLARA

VATANDAŞIN İSYANI YOLLARA

Vatandaşın isyanı yine yollara

Bozuk yollar yüzünden vatandaş artık isyan etti. Gölbaşı Belediye Başkanına sesini duyurmak isteyen vatandaş " Artık bu yoldaki çukurlardan bıktık diyerek tepkisini dile getirdi.

Gölbaşı'nın merkez mahallerinde yolların bozuk olması vatandaşın moralini bozdu. Yollarda artık araç kullanamayan vatandaşlar " Başkan hiç sokağa çıkmıyor mu, bu yolları hiç görmüyor mu diyerek isyan etti. Biz başkanın göreve geldiği günden bu yana gölbaşının içinde bir yerde asfalt çalışması yapıldığını görmedik.

İlçemize asfalt plenti yapıldı. Milyonlarca liralık yatırım yapıldı. Asfaltımızı kendimiz üretecektik hem maliyetini düşürüp hem belediye bütçesine katkı sağlayacaktık ne oldu?

Büyükşehir orta refüjleri yaptı bozduğu yolları düzeltti birtek cumhuriyet caddesine asfalt attı gitti. Gölbaşında bir tek cumhuriyet caddesi cemal gürsel caddesi karanfil caddesi yok. Eğer biz gölbaşılıysak gölbaşının her mahallesi bizim. Başkan sokağa çıksın mahalleleri gezsin yollara baksın eğer içine siniyorsa gölbaşının bu yolları oda artık başkanın vicdanına kalmış birşey.

Gölbaşı sadece bahçelievler mahallesinden yada eymir mahallesinden ibaret değil. Bu mahallelerde bile sadece caddelerin yolları düzgün. Peki ya diğer merkez mahallerin yollarına hiç kimse bakmıyor mu? diyerek isyanlarını dile getirdiler.

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ