Advert
Advert
KEK'İ GÖRÜNCE BAŞLADILAR GÜLMEYE

CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz Ak Parti SKM'yi ziyaret etti.

KEK'İ GÖRÜNCE BAŞLADILAR GÜLMEYE

CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz Ak Parti SKM'yi ziyaret etti.

CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe örgütü ile esnaf ziyaretlerinde bulunan CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz esnaf ziyaretleri esnasında Ak Parti seçim korrdinasyon merkezini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Yılmaz, ortak sıkıntıardan ve ortak çözümlerden bahsetti. Yılmaz konuşmasının devamında," Bölgenizin Milletvekili olduğum için bölgenizin sıkıntılarından yakından alakadar oluyorum. Siyaset bir yere kadardır. Önemli olan dostluklardır. Esnaf ziyaretine çıktık. Çıkmışken yolumuzun üzerinde olduğunuz için sizlerede bir selam vermek istedik. Bizleri geri çevirmediğiniz için teşekkür ederim" dedi.

Ak Parti SKM Başkanı Namık Kemal Doğan ziyaretlerinden dolayı CHP Ankara Milletvekili ve İlçe Başkanı Bülent Elikesik'e teşekkür etti. Ziyaretlerinden menmun olduklarını dile getiren Doğan," Tabiki siyaset bir yere kadardır. Siyaset biter seçimler biter ama dostluklar baki kalır. 17 Nisan sabahı sandıktan ne çıkarsa çıksın Millet'in iradesine saygı duyacağız. Ülke'nin çıkarları için millet iradesi çok önemli. O yüzden sandıktan Evet'te çıksa Hayır'da çıksa milletimizin iradesini saygıyla karşılayacağız " dedi.

Ziyarette ikramlarda bulunan Ak Partililer, CHP'lilere üzerlerinde EVET yazan kekler ikram etti. Kekleri gören CHP'liler kahkahalara boğuldular. Kısa bir süre karşılılı şakalaşmalar yapan siyasiler ziyaretden çok zevk aldıklarını dile getirdiler. 

Daha sonra CHP'liler üzerlerinde EVET yazan kekler ile resim çekinerek dostluk kareleri verdiler.

  

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ