Advert
Advert
ELİKESİK'TEN TEPKİ GECİKMEDİ

Gölbaşı Belediyesi nisan ayı meclis toplantısında Mehmet Aktay veHacı Mehmet Karagöz'ün meclise vermiş oldukları Sahralar Mobilyanın sorunlarının araştırılması önergesine Elikesik'ten tepki geldi.

ELİKESİK'TEN TEPKİ GECİKMEDİ

Gölbaşı Belediyesi nisan ayı meclis toplantısında Mehmet Aktay ve Hacı Mehmet Karagöz'ün meclise vermiş oldukları Sahralar Mobilyanın sorunlarının araştırılması önergesine Elikesik'ten tepki geldi.

CHP Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesik, Karagöz ve Aktay'ın verdiği önergeye tepki göstererek," Neden sadece sahralar mobilyanın sorunları" diyerek tepki gösterdi. Elikesik," Araştırılacak bir sorun varsa eğer Konya yolu üzerindeki esnafların sorunlarının araştırılması olarak neden önerge verilmiyor? Neden sadece sahralar olarak veriliyor? Burada ne yapılmak isteniyor " diyerek önergeye red oy verdi.

Elikesik'in gösterdiği tepkiden sonra Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Murat Bey Balta, Elikesik'in gösterdiği tepkiyi dikkate alarak, Sözlü bir önerge verdi. Bey Balta, vermiş olduğu sözlü önergede, " Tamam ozaman önergeyi şu şekilde değiştirelim. Konya yolu üzerinde çok fazla esnaf var. Araştırma konusu kapsamlı bir konu olduğu için önergeyi Karaoğlan mahallesi civarındaki esnafların sorunlarının araştırılması olarak değiştirelim" dedi.

Elikesik'in tepkisi ve Bey Balta'nın çözümü sayesinde önerge oy birliği ile kabul edildi.

 

#bülent elikesik #gölbaşı haber #gölbaşı #kırmızı çizgi #chp gölbaşı
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ