Advert
Advert
PEHLİVAN'DAN SİNCAN'A ÇIKARMA

MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan'dan Sincan 1. Bölge Referandum bilgilendirmesi toplantısına çıkarma yaptı.

PEHLİVAN'DAN SİNCAN'A ÇIKARMA

MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan'dan Sincan 1. Bölge Referandum bilgilendirmesi toplantısına çıkarma.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan Sincan 1. Bölge Referandum bilgilendime toplantısına kalabalık bir gurupla katılım sağladı.

MHP İlçe binasının önünde toplanan MHP İlçe teşkilatı Sincan'daki toplantıya yaklaşık 300 kişilik kalabalık bir gurupla katılım sağladı. Üç otobüs ve şahsi araçları ile programa katılım sağlayan MHP İlçe teşkilatı neredeyse salonun yarısını doldurdu. Programa İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe teşkilatı ve Ülkü Ocakları'nın yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Sincan Kültür Merkezinde düzenlenen programda, MHP Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Ankara milletvekili TBMM idari amiri Erkan Haberal, MHP Ankara milletvekili Mustafa Mit, MHP Myk Üyeleri ve MHP İl Başkanı Fatih Çetinkaya'nın yanısıra çok sayıda İl ve İlçe teşkilatı katıldı. Hıncahınç dolu olan solanda konuşma yapan MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, referandum sürecinin önemine dikkat çekti. Çetinkaya," Referanduma 15 günlük bir süre kaldı. Bugün itibari ile çalışmalarımaza daha da fazla hız vermemiz gerekiyor. Biz MHP Teşkilatları olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin izinde olacağız. Lider Devlet Bahçelinin bu ülkede tasavvuf ettiği her analiz %100 doğru çıkmaktadır" diyerek geçmiş yıllarda yaşanan olaylardan örnekler verdi.

 Haberal, "Kurt Kışı Geçirir Ama Yediği Ayazı Unutmaz"

Fatih Çetinkaya'nın konuşmasının ardından kürsüye çıkan MHP Ankara Millet Vekili Erkan Haberal, "Referandum süreci içerisinde liderimiz Devlet Bahçeli'nin Devletin bekası ve Ülkenin selameti için böyle bir karar aldığını ve bizlerinde MHP teşkilatları olarak liderimizin aldığın kararın arkasında olduğumuzu söylemek istiyorum. Son 15 günlük süre içerisinde devtetimizin bekası için elimizden ne geliyorsa yapacağız. 2019 yılında başkanlık adaylığında Cumhurbaşkanı olarak Devlet Bahçeli aday olamaz mı? MHP her zaman iktidar olmak için çabalamış bir partidir. Bizim muhalefet olmak gibi bir önceliğimiz yok. Biz herzaman iktidar olma düşüncesi içerisinde olan bir partiyiz" diyerek 2019 yılında başkanlık yarışında MHP'nin adayının Devlet Bahçeli olacağının müjdesini verdi. Haberal konuşmasının devamında "Geçmiş yılları unutmadık, unutmayacağız ve asla unutturmayacağız. Ülkenin geçmiş dönemlerde girmiş olduğu yolda, çekmiş olduğu sıkıntıları unuttuk mu? Bizlere her gün şu soruları soruyolar. Sizlere yapılanları ne çabuk unuttunuz? Unuttunuz mu? Sizlere yapılanları af mı ettiniz ? diye soru soruyorlar. Biz Ülkücüyüz. Biz Bozkurtlarız. Biz Affetmeyiz. Biz Unutmayız. Unutturmayız. Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı asla unutmaz" şeklinde konuştu.

Toplantıda diğer Milletvekilleri ve MYK Üyeleride konuşma yaptı. Referandum süreci içinde birlik ve beraberlikten bahseden, parti içerisinde hayır verende evet verende bizim partilimiz, bizim ülkücümüzdür dediler.

Son olarak konuşma yapan Ankara Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Şevkat Çetin,   " Partimiz kurulduğu günden itibaren ülkenin bölünmesine karşı milli birlik ve beraberliği savunduk ve bunu sürdüreceğiz. Ülkede gerçekleşen darbelerden her zaman en çok zarar gören Milliyetçi Ülkücü hareket olmuştur. Fetö terör örgütünün finansörü ve destekleyicisi ABD'dir. Kimse evirip çevirmesin. 15 temmuzda gerçekleştirilmeye çalışılan darbenin sonuçlarından bahsederek, ülkenin bugünkü durumunu ve AKP'nin ülkeyi getirdiği son durumu anlatarak darbe gecesi devlete ilk sahip çıkanın milliyetçi ülkücü hareket olduğunu belirterek devlete yine biz sahip çıkacağız" dedi.

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ