Advert
Advert
MİLLİ SAVUNMA BAKANI FİKRİ IŞIK, GÖLBAŞI’NDA

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık İş adamlarıyla bir araya geldi. Gölbaşı Manzara kafede kahvaltı eşliğinde yapılan toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

MİLLİ SAVUNMA BAKANI FİKRİ IŞIK, GÖLBAŞI’NDA

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı’nda sanayi sektöründe faaliyet gösteren iş adamlarıyla bir araya geldi.

Yapılan toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.Gölbaşı sanayici ve iş adamlarının sorunlarının masaya yatırıldığı görüşmede, sorunlara yönelik çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Görüşmeye, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve sanayici iş adamları katıldı.

Görüşmenin ardından, Bakan Işık ve Başkan Duruay, Gümüşhaneliler Derneği’nce  Gölbaşı Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe katıldı.

Gümüşhanelilerin programında konuşma yapan Işık, referandumun önemine değindi. Bunun bir seçim olmadığını ve ülke meselesi olduğunu vurguladı. 

Programın ardından Bakan Işık fabrika işçileri ile birlikte yemek yedi. 

 

#millisavunmabakanı #fikriışık #gölbaşıhaber #gölbaşı #kırmızıçizgi
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ