Advert
Advert
GÖLBAŞI'NDA YENİ BİR MARKA

Gölbaşına yeni bir marka daha açıldı.

GÖLBAŞI'NDA YENİ BİR MARKA

Gölbaşına yeni bir marka daha açıldı.

Gölbaşı'nda kalitenin adresi olan Teknik Saat Gümüş işletmesi açılışı gerçekleşti. Açılışa Milletvekilleri'nin yanı sıra Belediye Başkanı Fatih Duruay ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta kurdele kesen Gölbaşı Belediye başkanı Fatih Duruay , İşletme sahibi Remzi Mıcık ve Oğulları Fatih, Burak Mıcık'a başarılar diledi. Duruay," Gölbaşımıza hayırlı uğurlu olsun. Allah bol kazanç kazanmayı nasip etsin" diyerek kurdeleyi kesti.

Gölbaşı'nda yıllardır esnaflık yapan ve hem müşterileri hemde çevre esnaf tarafından sevilen ve saygı gören İşletme sahibi Remzi Mıcık," Başta Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımız olmak üzere tüm misafirlere hoşgeldiniz açılışımıza şeref verdiniz" diyerek tüm misafirleri selamları.

Açılışta Palyonçolar balon ve hediyeler dağıttı. Müzikler eşliğinde gerçekleşen açılış Dualar eşliğinde sona erdi.

Açılışa Özel kampanya yapıldığını ifade eden Burak Mıcık," Açılışa özel kampanyalarımız var. Belirli markalarda, sezon indirimi değil açılış indirimi yapıyoruz. Tüm marka ve modellerimizde %30 larda %50 lerde indirimlerimiz olacaktır. İndirimlerimiz Nisan Ayının İlk haftasına kadar devam edecektir

Açılan iş yerinde neler mi var? Dünyaca Ünlü marka saatler, Tesbihler, Gümüş yüzük ve gümüşün her çeşiti ve daha binlerce ürün. Siz Değerli Gölbaşılıları beklemektedir" diyerek tüm gölbaşılıları davet etti.

 

#gölbaşıhaber #gölbaşı #tekniksaat #gümüş
Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ