Advert
Advert
MHP İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?

MHP İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?

Geçtiğimiz günlerde MHP İlçe teşkilatının görevden alınarak ilçe yönetimi fes edilmişti. Referandum öncesi atılan adım ne kadar doğruydu ne kadar yanlıştı tartışılır. Fakat Milliyetçi Hareket Partisinde şu ana kadar görevden alınan İlçe yönetiminin yerine kimin İlçe Başkanının olacağı ise merak konusu. Ortalıkta dolaşan dedikodularda bir çok ismin yer aldığı fakat bu isimlerden bazılarının MHP İlçe Başkanlığı görevini layiki ile yerine getiremeyeceği, bazı isimerinde  genç oldukları ve böylesine mühim bir görev için tecrübesiz oldukları söyleniyor.

Aslında durum o kadar vahim ki. Bilindiği üzere ,Referandum'a kısa bir süre var ve bu kısa süre içerisinde MHP İlçe teşkilatı ile alakalı hiç bir gelişme yok.  İlçe başkanının kim olacağı, ne zaman göreve atanacağı ise merak konusu.

İlçe başkanlığına atanacak kişi nasıl olmalı

Gazetemizin yapmış olduğu ankette "MHP İlçe başkanlığına getirilecek olan kişi, "vatandaşlar tarafından nasıl bir yapıya ve kişiliğe sahip olmalıdır" sorumuza cevap verdi.

Vatandaş; "Gölbaşı MHP İlçe Başkanlığına gelecek olan kişi öncelikle toparlayıcı olmak zorunda. Çünkü şuanda partide bir görüş ayrılığı ve bölünmeler oldu. Giden İlçe başkanı partiye hiç birşey katmamışmıydı.  Bu partiye emek vermemişmiydi. O yüzden gelecek olan ilçe başkanının toparlayıcı bir özelliği ve tecrübesi olmalı. Her kesime hitap edecek, vatandaş ve esnaf tarafından sevilen dürüst, sözünün arkasında duran, parti için yıllarını vermiş ve bu güne kadar davasından şaşmamış bir isim olmalı. Ne olursa olsun partiye küsmeyen her zorluklarda partisinin ve seçmeninin yanında olabilecek bir ilçe başkanı olmak zorunda. Sadece Referandum için değil yerel seçimlerde de şahsı destekleyen birisi değil, partisini destekleyen,partisinin çizmiş olduğu yolda ilerleyen bir ilçe başkanı olması gerekiyor dedi.

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ