Advert
Advert
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan'dan iade-i ziyaret.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan'dan iade-i ziyaret.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve İlçe teşkilatı CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe Örgütüne ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında konuşulan konular Türkiye gündemi, Gölbaşı siyaseti ve 16 Nisan'dan sonra sandıktan çıkacak olan sonucun dostlukları ve kardeşlikleri etkilemiyecek olmasıydı.

MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, "Evet diyende hayır diyende bizim hemşerimiz, bizim insanımız, başımızın üzerinde yeri var. Kutuplaştırma ötekileştirme olmayan bir siyaset ve Gölbaşı istediklerini" dile getirdi.

CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik, " Aynı duygu ve düşünceyle sayın başkanıma katılıyorum. Sandıktan ne çıkarsa çıksın. Önemli olan dostlukların zedelenmeyeceği yarın yine yüz yüze bakacak olmamız. Amacımız Gölbaşı'nın memfaatleri olduğu sürece, dostluklar da komşulukta hep baki kalır" diyerek ziyaretlerinden dolayı MHP İlçe Başkanı ersin Pehlivan ve Teşkilatına teşekkür etti.

Bayram Duman ve Ramazan Şimşek ortalığı kırdı geçirdi.

Gölbaşı'nın tanınmış simalarından olan Bayram Duman ve MHP Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ramazan Şimşek ziyaret esnasında yaptıkları muhabbet ile ortalığı kahkahaya boğdular. İki kurt siyasetçi yaptıkları muhabbetle ev sahibi ve misafirleri kahkahaya boğdu.

Fotograflar Hazırlanıyor...

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ