Advert
Advert
FATİH ÇETİNKAYA'DAN MHP İLÇEYE ZİYARET

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, MHP Gölbaşı İlçe'yi ziyaret etti. Ziyaret esnasında bir çok konunun önemine dikakt çeken Çetinkaya Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bölünmez bütünlüğünden bahsetti.

FATİH ÇETİNKAYA'DAN MHP İLÇEYE ZİYARET

Ziyarete Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek, eski Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, MHP Gölbaşı Belediye Meclis üyeleri ve partililer katıldı.

16 Nisan halk oylaması çalışmalarına hakkında bilgi veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya “ İlk olarak 29 ve 31 Mart'ta Ankara’da birinci ve ikinci bölgede anayasa değişikliği ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştireceğiz. Genel merkezden genel başkan yardımcıları, Ankara milletvekilleri, MYK üyeleri bölgelerdeki ilçe başkanları, mahalle temsilcileri, sandık üyeleri ve bölgede olan sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve hemşerilerimizden herkesi davet edeceğimiz toplantılarımız olacak. Bu toplantılarda hatiplerimiz aracılığıyla sürecin hem sosyal hem hukuki hem de siyasi boyutunu hemşerilerimize ifade edeceğiz. Teşkilatlarımıza bir kez daha anlatacağız. Saha çalışmalarımızda ilçe başkanlarının yaptığı programlar çerçevesinde tüm vatandaşlara ulaşabileceğimiz, sorularını cevaplayacağımız, fikir ve düşüncelerimizi akatarabileceğimiz çalışma programları kuruyoruz”

15 Temmuz'dan sonra süreç çok ciddi ilerliyor

Türkiyenin çok önemli bir süreçten geçtiğini ifade eden Çetinkaya; “Milliyetçi Hareket Partisi'nin ortaya koyduğu her görüş çok önemlidir. 15 Temmuz gecesi Türk milletine karşı konulan bir karanlıkta ışık yakan Devlet Bahçeli’nin sözü olduğu için aziz milletimizin kararımıza teveccüh göstereceği, bizimle beraber olacağına inanıyor ve inşallah milletimizi de yanımıza alarak çok önemli bir süreci aşacağımızı düşünüyoruz. Türkiye’de faaliyet gösteren PKK terörü Türkiye’mizin toprak bütünlüğü ve geleceğini ilgilendiren hatta dünya’nın geleceğini ilgilendiren sınırımızın ötesinde yaşanan hadiseler hareketlilikler halen devlet yapılanmasında olduğunu düşündüğümüz PYD, PKK ve varsa halen diğer terör faaliyetleri yapılanmaları bunun ortaya çıkarılması noktasında bütün bu gelişmelerin üstesinden gelebilecek devletin elinin güçlü olabilmesi için. Türklüğün bekasının muhafazası için milletimizin hak ettiği huzuru yaşaması için, devletimiz için, milletimiz için, Cumhuriyetimiz için burada grup toplantısında ön gördüğüm devletin elinin güçlendirilmesi hususunda iktidar yetkililerinden ve Sayın Cumhurbaşkanından da gelen cevapla Türkiye’miz artık bu sürece girmiş durumda. Türkiye Cumhuriyeti’nin bekasını ilgilendiren, varlığını ilgilendiren. Türkiye Cumhuriyetini hayatta tutan yarınlara taşıyacak olan temel ilkelerinin korunması amacıyla. Her zaman söylediğimiz gibi Ülkemiz için, Milletimiz için Devletimiz için Cumhuriyetimiz için 16 Nisanda ‘Evet’ diyeceğiz elbette ki bu kararı aziz Türk milletimiz verecek Evet diyene de Hayır diyene de Sayın Genel Başkanımızın ifade buyurduğu gibi hürmetkârız başımızın tacıdır” şeklinde konuştu.

Türkiye 4 Nisan'a Hazırlanıyor...

4 Nisan’da Alparslan Türkeş'in kabri başında anacaklarını belirten Fatih Çetinkaya “Akabinde Ankaramız 4 Nisan'a hazırlanıyor. Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları kurucusu, cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş'in vefatının yıldönümü. Kabri başında Anadolu'dan gelen tüm teşkilatlarımıza ev sahipliği yaparak burada çok büyük bir kalabalıkla dualar nezdinde başbuğumuzu anacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya Gölbaşı İlçe Başkanına başarılar diledi.

Kaynak: Aktif Haber Gazetesi

 

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ