Advert
Advert
PEHLİVAN'DAN ZİYARETLER

MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan yerinde duramıyor. Hemen hemen her gün ziyaretlerde bulunan Pehlivan çalışmalarını hızlandırdı.

PEHLİVAN'DAN ZİYARETLER

MHP Gölbaşı İlçe Başkanımız Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri, Mhp Gölbaşı Belediye Meclis üyeleri Ali ihsan Güçlü ve Ali ihsan Tunç Gölbaşı emniyet Müdürü Murat Buğatekin'i ziyaret etti.

Murat buğatekin ile Gölbaşı'nın güvenliği üzerine değerlendirmelerde bulunan MHP heyeti, haber merkezini gezerek ilçede gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında sohbet ettiler. Yapılan sohbetin ardından Buğatekin, Pehlivan'a teşekkürlerini iletti.

Emniyete yapılan ziyaretin ardından Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Ali Çalık'ı makamında ziyaret ederek Gölbaşı ve Türkiye gündemine dair değerlendirmelerde bulunarak 15 Temmuz da yaşanan hain darbe üzerine konuşmalar yapıldı.

Çalık'a yapılan ziyaretin ardından MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri, Meclis üyeleri, Ramazan Şimşek ve Ali İhsan Tunç Gölbaşı Jandarma komutanı Yüzbaşı Murat Kuyucu'yu makamında ziyaret etti.

Pehlivan Ülkede yapılan hain saldırıyı bir kez daha Kuyucu ile kınadı. Pehlivan, Kuyucu'ya ,15 Temmuz gecesi ve Ülke için canlarını vermiş tüm şehitlerimiz için başsağlığı diledi.

Kuyucu, ülkenin içinden geçtiği zor sürece değinerek, "Halkımızın güven kaynağı olacağız. Türk halkı askerine ve polisine güvensin " diyerek ilçede çekleştirdikleri faaliyetler hakkında sohbet ettiler.

Advert
YorumKat...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
MANSUR YAVAŞ SANAYİCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ